Přejít na výpis diskuzí

Manfred Stücklschwaiger

OSOBNOST 31.12.2006 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je super na medicopter se divam kazdy den i love you *14* *4* *14* *4* *14* *4* *14* *4* *14* *14* *4* *14*
    • Taky se teď dívám na BK 117 každý den, nemůžu bez něho být, ale po smrti Thomase už nemá smysl se na to dívat, on tomu dával šťávu *4* chtěla bych s ním vidět více dílů, ale nejvíce bych ho chtěla vidět osobně *4* je úplně nádherný *14*
  • s tím souhlasím *14* *14* *14* *14*
  • já to nechápu...

    Ahoj, na netu jsem se dozvěděla, že Manfrd tragicky zahynul 28.března.2007 při natáčení nových dílů Medicopteru. Asi se šel podívat na natáčení nebo co já vím,protože jeho postava Thomas je dávno na věčnosti. Byl to opravdu skvělý herec. *14*Prosím vysvětlete mi to někdo. Děkuji
    • :(
    • Re: já to nechápu...

      Ahojky!Kája má pravdu, nevím, kdo tuhle mylnou a šokující zprávu roznesl, ale faktm je, že Manfred je naživu a 100% ještě dlouho bude!I když uznávám, že mě tahle zpráva zpočátku taky dost vyděsila... *4*
    • Re: já to nechápu...

      kája má pravdu.nevím,kdo tuhle mylnou a šokující zprávu roznesl,ale fakt je,že manfred je naživu a 100% dlouho bude. *4*
    • Re: já to nechápu...

      Ahoj, nedělej si těžkou hlavu, ta zpráva je omyl. Manfred je stále mezi námi a jistě ho ještě uvidíme v mnoha pěkných rolích. Měj se, Kája.
  • Manfred je super herec :-) *14* *14* *14*
  • Manfred

    Manfred je prostě NEJ! Jako Thomas v Medicopteru byl prostě super! *14*
  • Je to nejúžasnější chlap, dal mi motivaci se stát pilotem. Od letošního roku nastupuji na kurz, kde se budu vycvičovat do záchraného týmu.Sice to byla jen jeho postava, ale motivaci mi dal úžasnou a nezapomenutelnou.
    Achjo, nejradši bych ho měla u sebe.
    • jseš stejně odvážná jako Thomas Wachter :)
    • Naprosto souhlasím, Manfred je můj vzor a toužím po létání...Role Thomase Wächtera mě naprosto nadchla a doufám že jednou taky poletím :3
    • To je moc pěkné že ti Manfred dal motivaci :)
      Mě dal zase motivaci k tomu že čím chci jít za tím si půjdu.A taky že jsem díky němu lepším člověkem.
      *14* *14*
  • je prostě nej. *14* *14*
  • Přeju Manfredovi všechno nejlepší :) *14* *14*
  • Mam ho velmi rada je to super herec najlepsi a jeho zena za ho opustila bola asi trosku
    • Pravda aj ja chcem lietat
  • Thomas a biggi

    Thomas a Biggi jsou nejlepší z Medicopteru 117 neboli Manfred a Sabine

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit