Přejít na výpis diskuzí

Magda Vášáryová

OSOBNOST 31.12.2006 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Vašáryová děkuji Vám za Vaše zcela racionální vyjadřování které jsem měl možnost dnes na ČT sledovat . Bohužel naše národy zdecimované vším co je od Bílé hory provází nechápou že jen pokud se spojí síly něco dokážou , místo toho se hašteří a bohužel okolní politiky této slabosti kdykoli využijí tak ať alespon mír zůstává s touto krajinou i když ani v to už ani moc nevěřím. Emana těm kteří jste si ho zvolili tak toho Vám přeji to je reprezentant a to to ještě neskončilo.
    Holt je nás mín a přehlasovat Vás nedokážem ale to je nám jedno .A co naše děti ???????? Myslete také na ně
  • Magda Vašáryová

    Milá paní Magdo.
    Gratuluji či blahopřeji k 61.narozeninám.
    Přeji hodně štěstí,zdraví. *4*
  • Vážená p. Vášáryová,jste úžasná žena plná soucitu a moudrosti.
  • Dobrý večer paní Vašáryová velice si vás vážím i Vaší sestry.Píši Vám hlavně z důvodu toho že se mi do ruk dostala fotografie Vašeho tatínka co by středoškolského profesora v Banské Štavnici , který učil mého otce jenž maturoval v roce 1955. Pokud budete mít zájem zašlu Vám ji.

    S pozdravem Michal K.-ČR

  • Zdravím, paní Marto a děkuji za dnešní příspěvek na ČT 24 . Ve všem s Vámi souhlasíme s manželem, velmi Vás obdivujem a kéž by takových lidí bylo víc. Nevím jak víc bych Vám poděkovala. Přeji hodně zdraví a ať se Vám daří v rodině, v politice zkrátka v celém životě . Děkujeme Kohoutkovi
    • Nechte se vyšetřit
  • Mě se paní Magda líbila v pohádce Princ Bajaja, tam byla kouzelná a moc jí to slušelo. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit