Přejít na výpis diskuzí

Magda Vášáryová

OSOBNOST 31.12.2006 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Suchaři

    Tým osobnosti.cz, jste trapní. Když se koukám na slovenské osobnosti tak je místo narození "Československo". U českých osobnosti ale máte "Česká republika". Nechce se mi věřit, že to je překlep,,,najednou u všech Slováků JSTE SUCHAŘI
  • P. Vašaryová byla jako host v pořadu Tobogan a bohužel ve mě zůstal nepříjemný pocit z její arogance a pocitu vlastní důležitostia nadřazenosti . Ona se cítí jako nadčlověk . Opravdu nebylo příjemné tuto paní poslouchat .Je to můj názor a subjektivní pocit . *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Jako herečka byla výborná ale jako politicka je naprosto nesnesitelna neomarxistka? to jak zapáleně az fanaticky chce za každou cenu narvat do střední Evropy nelegální islámské imigranty je velmi zarážející!! jen pevné doufám ze Slovensko Maďarsko Polsko a doufám ze i prez Sobotku...Česko!! se téhle hruze alespoň z části vyhne neb to co vidíme již ve Francii Belgii Anglii Švédsku Německu je horor!! Musíme nadále protestovat!! a děkovat za Orbana Fica Zemana i když jsem ho nevolil ale teď rozhodne budu!!
  • Paní Vašaryová,máte svého Kotlebu,tak se prosím vás do Čech nepleťe.A ten Horáček dopadne stejně jako vy v prezidentských volbách na Slovensku.Měla byste znát názory obyčejných lidí,dělníků,důchodců, jenže my jsme pro takové lidi jako vy pouze spodina.Přeji vám hlavně zdraví a ještě nějakou pěknou roli,třeba "Babičku" od Boženy Němcové.
    Jindra
  • Myslím že by jste se měla starat o to co je ve vašich kompetenství. My na hradě nepotřebujeme slovenské poradce a jestli ten Gembler a estébák má pocit že vás potřebuje at jde na slovensko. Vaše havloidní názory už uškodili dost
  • pani vašáryová, poslouhala jsem rozhovor s vámi na 24 a nemohu s vámi souhlasit a docela se mě to dotklo,když jste přirovnala voliče Miloše Zemana k hospodským povalečum a jejich slovník totožný a s prezidentem Zemanem.Bohužel volila jsem Zemana,ale nejsem hospodský povaleč a ani nemluvím jejich jazykem.Nelíbí se mě chování prezidenta ale vzít zpět to už nemohu. Na svou obranu,ale musím říci,že ani druhý kandidát mě nepřijde jako vzor raprezentace a tak jsem neměla moc na výběr.Tak to jsem vám chtěla napsat k vaší poznámce nesudte lidi a neházejte je do jednoho pytle když o nich nic nevíte.Přeji v novém roce hodně zdraví s pozdravem Matušová
  • 5.10.2015 měla paní Vašáryová rozhovor v ČT 24. 'Řekla, že češi měli velikého člověka T.G.Masaryka.
    Zcela se mýlí, po otci byl Slovák a po matce Němec.
    Vlastním původním jménem Masáryk.
  • Dobrý den, paní Vašáryová.
    Opravdu si myslím, že přeháníte. Zkusila jste si promluvit s presidentem Zemanem? Nepochybuji o tom, že Vaše diplomatická zkušenost Vám dala jednostranné vidění.
    Postavit se za "zvídavého" zbohatlíka Horáčka, co má rád hazard - no nezlobte se. Neonemocněla jste?
  • Nepřesné údaje

    Ve filmografii chybí film Temné slunce 1980.
    Podle některých je to agitka a paskvil, ale Magdě to tam velmi sluší. Vyslečená je tam velmi pěkná.
  • Paní Magdo, vždy jste se mi líbila jako herečka i v politice. Pokud to budete číst a zbyde vám čas , pak prosím o informaci ohledně peněz za rozdělení československa odkud a kam šly. Děkuji Kokeš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit