Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Vaculík

OSOBNOST 18.2.2007 
106 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kirushka97
    Všechno nejlepší!!! :)
  • všechno nejlepší hlavně lásku zdraví i štěstí *14* *14* *14*
  • Ahoj Lukas napis mi jak se mas je fajn mas cislo na mobil pa pa
  • Lukáš Vaculík je moc dobrý herec,jen nechápu,proč nemá ve své filmografii alespon u nás doma velmi oblíbený seriál STRÁŽCE DUŠÍ,kde hraje zvídavého spisovatele Armína řešecího různé záhady a tajemství naší vlasti,když jiné seriály tam má.měl by to někdo napravit,protože tenhle seeriál opravdu stojí za to.Děkuji *3*
    • Je dobrý ve filmu. V divadle "přehrává".
  • Všechno nejlepsí hodně zdravy,pohody,uspěchu v zivotě i v zaměstnaní přejí divaci z moravy rodina kučírkova *5* *3* *4*
  • Všechno nejlepší k jubileu!Hlavně pevné zdraví,štěstí do dalších let! *4*
  • Milý Lukáši, jste stejně mladý jako můj tatínek. On je stejný sympaťák jako vy.
    Přeju Vám všechno nejlepší k dnešním narozeninám.
    *5* *5* Zdraví, štěstí, šarm, a dostatek dobrých rolí
  • Dobrý den, jsem Vaše velká fanynka. Je mi 13 let a znám skoro všechny Vaše filmy, nejradši mám vodáky,lásky mezi kapkami deště a ještě kamarád do deště. Moc se mi líbíte :)
  • Rozhovor který poskytl pan Vaculík Právu je na svém místě.Nádherný rozhovor jak by měl vypadat.Se vším lze souhlasit.děkuji Vám ale i novináři který rozhovor zprostředkoval.
  • Dobrý den. Též jsem četla krásný rozhovor v Právu. O to víc jsem potěšena, že jsem si zase po dlouhé době mohla přečíst pár slov od Vás (protože svými slovy v tisku příliš neplýtváte). A ztotožňuji se s tím, že prožíváme konec našich dní na této Zemi. Viděla jsem Vás v Boleradicích v představení "Když kočky nejsou doma" a od té doby jste pro mě pan herec - moc se mi to líbilo. Ale i "Manželství, nebo život" nyní na Nově - krásná práce! Nejste sice příliš "vidět" v TV a možná právě proto si člověk herecký zážitek víc vychutná. Nevím jestli vy čtete tyto "vzkazy", ale pokud ano, přeji Vám, ať se Vám splní, co si přejete. Děkuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit