Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Vaculík

OSOBNOST 18.2.2007 
106 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • z roztok?

    Chcete fakt řict, ze Lukas Vaculik je z Roztok? On nebydli v Praze? Tak to je pro mne vazne novinka...
  • Nevíte někdo

    jestli je Lukášek věřící a jaké má náboženské vyznání? *4* *4* *4*
  • Re: Re: Re: Re: Vážně dobrý herec!

    Mockrát děkuju!!! *3* *3* *3*
  • ewa147

    Re: Re: Re: Vážně dobrý herec!

    Mno tak já sem z Roztok u Prahy mno =))
  • Re: Re: Re: Re: Re: Vážně dobrý herec!

    a ty nám teda asi za to nepovíš kde bydlíš.
  • michaelajackson

    Je tě škoda

    Lukáši,Lukáši, co jsi to se sebou udělal?Myslím že je tě velká škoda
  • ewa147

    Re: Re: Re: Re: Re: Vážně dobrý herec!

    No to je pravda...
  • illiojuanvosta

    Re: Re: Re: Re: Vážně dobrý herec!

    Víš já Ti email takhle mohu dát ale on není přímo na něj je na jeho neteř Šárku a na manželku Petru a oni mu to (doufám teda) přeposílaj a jednak ani stoprocentně nevím jestli mu to přeposílaj. Ale za druhé když Ti dám ten email a napíšu ho sem tak nezapomeň že jsem chodí i zlí lidi kteří nemají Lukáška rádi a mohou toho zneužít a psát mu ošklivé věci. Jenny Jeffries
  • ewa147

    Re: Re: Re: Vážně dobrý herec!

    Hm... Nedáš e-mail tak já nepovim kde bydlim =P
  • LUkass:o)

    super herec ..a fakt peknej..moc se mi libil v Kamaradovi do deste,Lasce z pasaze..ty a Sagvan Tofi jste nezapomenutelna 2 :o) *14* *14* *14*
  • srnciatko

    pozdrav

    ahoj zdravim vsehny fanousky tohodle herce s hlasem Lukase z Gilmore girls :) rada vidim ze ma Lukas tak velkej fanklub tak piste lidicky kdyz to cte je jiste rad ze vas vsechny ma :) mejte se moc hezky krasny den vam Mia :)
  • Gratuluju

    k vítězství u soudu.


    P.S. vidiš já jsem Ti řikala že pravda si cestu najde.
  • Re: Re: Vážně dobrý herec!

    hele řekni nám v jakým městě bydlíš.
    Hejč a já jsem taky ve výhodě buchty já mám mail na Vaculíkovi.
    A nemyslete si že Vám ho dám.
    Jenny Jeffries
    *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • verca-ewca

    Re: Vážně dobrý herec!

    Waw!! A kde bydlíš?? V jakym městě?? *14* Vis, ze by jsi mi od něho nechala podpis xxD *14*
  • verca-ewca

    Supeeer

    Ahojky, jsi super ve strážce duší;-) Jsi tam neeeej:-) *14*
  • ewa147

    Vážně dobrý herec!

    Kdo by řekl že už mu je 47? Nechci říct že je to hodně ale že vypadá o dost mladší. Některé holky letí třeba pto Bredovi Pittovi ale mě se moc líbí Lukáš =)) Znám několik filmů kde hraje a všechno souskvělé role! Je to velmi dpbrý herec, a já mám menší výhodu: Bydlí ve stejném městě jako já! To se jen tak nějaký holvě nepoštěstí aby její herecký idol bydlel ve stejném městě =)) Jen mě štve že sem ho viděla jen párkrát =( A nejlepší role podle mě byla ve filmu Proč bychom se netopili, nad Křižákem brečim ještě teď !! *1* *14*
  • 47

    Všechno nejlepší!! Hodně filmových rolí, zdraví, sjetých řek, odhalených tajemství (Strážce duší), a lásky *14* !!! Jako křižák si nezapomenutelnej! *14* *3*
  • péá

    nejlepší herec
  • vše nejlepší

    ahoj lukaši jak se mas , vše ejlepší ti přeji k tvym narozeninam jsi pro me nej herec drž se *4*
  • narozeniny

    Lukášku, přeju Ti hodně zdraví štěstí a lásky k narozeninám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit