Přejít na výpis diskuzí

Lucie Šlégr Králová

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já jen doufám v jedno, že se ti to kravičko brzo vrátí...taky jednou zestarneš a taky ti jednou povadnou ty tvoje vnady a co......povrchní člověk, který se miss stal jen blbým pohledem národa - trpitelka -, ale nikdo neviděl že viníkem je ONA.
    tak časem snad uvidíme i tvoji odvracenou stranu mince...otázkou je kolik dalších manželství zničíš....
  • Čau Lucko! Všechno nejlepší k narozeninám, ty moje čubičko kozatá! 🙂 Posílám pusinku! 

  • jhk

    Lucka je s přehledem nejhezčí žena v čr. *14*
    • lucinka98

      Re: jhk

      ANo, je krásná!!! *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • Re: Re: jhk

        ja vim a jeto moje segra *1* *1*
        • Re: Re: Re: jhk

          pardon sestra ja sem se prepsal *13*
    • Re: jhk

      svatá pravda...takováhle krásně rostlá slovanská kráska se rodí jednou za 100 né-li za 1000 let *14*
  • Nenenenene

    Nikdo nemá rád,když vidí svůj idol jak se vdává(žení) *13* *13* *13*
    • nika1979

      Re: Nenenenene

      žarlivost .je nemoc. žarlivosti. když idol. jse ženi . nebo vdava. či zasnouby. či zadanej. ale když je svobodnej bez dětnej. tak je náš...............
  • lucinka98

    Jéééééé

    Ona bydlela blízko mě!!! Ve stejný ulici!!! *15*
  • elen-lilly

    TeplicE

    také pocházím z Teplic..od pohledu znám její bratra,chodil fandit vždy na fotbalové zápasy v jedné nejmenované vesnici. *1*
    • kaca007

      Re: TeplicE

      Nemyslíš Kladruby??Jsem taky z Teplic moje sestřenka jí zná *3*
      • Re: Re: TeplicE

        ...a jestli neumřeli tak tam žijí dodnes.
        Zazvonil zvonec a pohádky je konec *15*
  • rfwe

    ano je krasna *14* a je to moje teta *3*
    • Re: rfwe

      to jo ja znam zenskou ktera je je ji sestra Olina juzlova znas
      • plutonium16

        Re: Re: rfwe

        nekecej laskavě!

        *13*
  • Všechno nejlepší k přirozeninám!

  • Jestli to je fakt taková mrcha, jak píšou noviny, tak jí přeju upřímnou soustrast. Začíná se pěkně vybarvovat. Víš Lucinko, kozy 4 nejsou v životě všechno a pokud děláš do ženatýho chlapa a ještě ho štveš proti jeho dceři, tak ti to osud zatraceně spočítá. Na to vem jed.
    • *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5*
  • pro BUBLU a ostatní co si přečtou můj příspěvek.Podotýkám,že nezávidím,a ve své podstatě této osobě přeju,Hm,aby jí potkalo takové štěstí na skvělého muže,kterého bude opravdu milovat a přijde taková 19ctka která jí ho odloudí,poznání je vždy trpké.Howgh.mimochodem,velký kozy,malej mozek,ale kdo by taky od žen čekal nějaké vynálezy že? *7*
    • I bych souhlasila, ale poslední větou jsi to podělal, takže máš ode mě mínus, génie.
      • Mno a co? Tvé mínus je pro mě stejně tak důležité jako plus.Píšu zde svůj názor a ty si napiš taky svůj, nebo žádný nedáš?JJ možná tak sbírat oříšky vid?nic ztráta psát dvou nulám paní králov= a tobě.:-)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit