Přejít na výpis diskuzí

Lucie Šlégr Králová

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší k přirozeninám!

  • Čau Lucko! Všechno nejlepší k narozeninám, ty moje čubičko kozatá! 🙂 Posílám pusinku! 

  • Bezvadné kozy!

  • všechno nejlepší k narozeninám hodně štěstí i hodně lásky i to zdraví
  • Sexy kus!
  • Lucie, vše se v dobré obrátí neboj držím palce. Tomáš (už si asi ne vzpomeneš jinak harley) Měj, se fajniko. ...
  • jasně a ty si vezmi Pravidla a šprtej než napíšeš do diskuse.Ale chápu, že zde obdivuješ stejnou kvalitu..:-)))))
  • *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5*
  • Robík a Rýša jsou ty nejrostomilejší děti na světě *1* *15* *2* *3* *4* *5* *4* *14*
  • Lucka je ùžasná a její děti jsou roztomilé podle nás je jiná než si všichni myslíte *2* *2* *1* *3* *15* *15* *4*
  • Jestli to je fakt taková mrcha, jak píšou noviny, tak jí přeju upřímnou soustrast. Začíná se pěkně vybarvovat. Víš Lucinko, kozy 4 nejsou v životě všechno a pokud děláš do ženatýho chlapa a ještě ho štveš proti jeho dceři, tak ti to osud zatraceně spočítá. Na to vem jed.
  • já jen doufám v jedno, že se ti to kravičko brzo vrátí...taky jednou zestarneš a taky ti jednou povadnou ty tvoje vnady a co......povrchní člověk, který se miss stal jen blbým pohledem národa - trpitelka -, ale nikdo neviděl že viníkem je ONA.
    tak časem snad uvidíme i tvoji odvracenou stranu mince...otázkou je kolik dalších manželství zničíš....
  • Mno a co? Tvé mínus je pro mě stejně tak důležité jako plus.Píšu zde svůj názor a ty si napiš taky svůj, nebo žádný nedáš?JJ možná tak sbírat oříšky vid?nic ztráta psát dvou nulám paní králov= a tobě.:-)))
  • I bych souhlasila, ale poslední větou jsi to podělal, takže máš ode mě mínus, génie.
  • pro BUBLU a ostatní co si přečtou můj příspěvek.Podotýkám,že nezávidím,a ve své podstatě této osobě přeju,Hm,aby jí potkalo takové štěstí na skvělého muže,kterého bude opravdu milovat a přijde taková 19ctka která jí ho odloudí,poznání je vždy trpké.Howgh.mimochodem,velký kozy,malej mozek,ale kdo by taky od žen čekal nějaké vynálezy že? *7*
  • Znám tu tragedii bohužel velmi dobře a samozřejmě kroky p.Krejcárkový se zdravým rozumem schvalovat nelze.Zoufalý lidi dělají zoufalé činy.Se svým mužem prošli VŠ studia,začínali podnikat,a byli to moc fajn manželé.Králová byly mladá,na peníze,má měřítko lásky v penězích,budiž,tady v Teplicích je tím známá a říká se o ní drahá ... p.Krejcárkovi popletla hlavu,platil jí vše co jí na kozách viděl.Ona se bohužel jen bavila.Po panu Kaufmannovi,který jí vrátil jen to co ona sama dělá ted znovu ukázala své zlatokopecké úmysly.Jistě,vinu má i ten druhý,a pravda je uprostřed *2*..jediné co mě dožírá,že je Králová brána zde jako osobnost,prosim jestlikvůli jejím 5,je to sakra málo,tahle osoba by tu s ostatními co opravdu něco dokázali a znamenají být neměla.Zde zčásti její příběh,který není psán mnou. Věřte,že Králová zoufalá nebyla víc jak bylo nutné pro veřejnost.. http://revue.idnes.cz/lidicky.aspx?r=lidicky&c=A040424_113112_lidicky_lf&t=A040424_113112_lidicky_lf&r2=lidicky
  • Ahoj Lucinko, po shlédnutí tvých prsou můj život konečně ostal smysl <3.
  • Kdo zastreli sve psy, muze i sebe je o mnoho normalnejsi nez Kralova.
    Boze, zijeme to v nenormalni zemi mezi regenty
  • Oprava!!!!! Paní Králová zničila rodinu pana Krejcárka,p-Krejcárková za ní x krát byla a prosila at si najde jiného muže,se svým manželem měli do té doby moc krásný vztah,bohužel tohle mladé vymetlo se jí vysmálo a p.Krejcárková nejdříve zastřelila své psy,muže i sebe...nyní se tahle mravní špindíra rozhodla zničit rodinu paní Šlégrové.Jen tak dál,kdo s čím zachází s tím také schází a na paní královou čeká už jen sklízení co za svůj krátký život zasila. *12* Hanba takových žen a vrátit lynč. *16*
  • nika1991
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit