Přejít na výpis diskuzí

Lou Fanánek Hagen

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tři sestryyyyy

    Ahojky,
    Lou fanánek je upa superky člověk.Moc hezky zpívá a tři sestry by bez něj byly jedno velký ho***( vy víte,co tím asi myslim ne? :D)....škoda jen,že nemám ten jeho podpis no:(
  • dííky

    ahoj,já jen,že ty sestry sestry jsou tři a to nové album?fanánku to je pecka!!!díky ti,jsem si jen kvůli tobě koupil originálku abych přispěl,protože vy si to prostě zasloužíte.zdar a dík
  • koncert

    Ahoj, včera jsme byli na koncertě v Olomouci, bylo to vážně SUPER *4* z Fanánka je šikovnej chlap *5*
  • ...

    Tak tohle je borec s velkým B ... Teprve nedávno jsem se dozvěděla, že před 20 lety přišel o nohu a ani se mi tomu nechtělo věřit ... Tak energický, vtipný, usměvavý chlap, že má protézu ? *7* Tomu se ani věřit nechce :)
  • Nej koncert v Buchovicích 21.8.2009

    Ahojte tři sestry!!Jak ste hráli koncert v Buchlovicích tak ti co tam byly co se s něma znám tak si ho moc,moc chválili *4* Tak doufám že příští rok to tam zese dojedete.Mějte se Lenka Švehlová (a pozdrav z Moravy *1*
  • chybi jedna deska

    Nejsem si ted presne jisty ale kdyz jsem se dival na jeho diskografii tak mi tam chybi jedna deska a to AHOJ KLUCI.To je take fanankova solovka.
  • Fanánek

    Fanánek je NEJLEPŠÍ a on to ví! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit