Přejít na výpis diskuzí

Lou Fanánek Hagen

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fanánek a Sahula

    Je hrozná škoda vraždy Franty Sahuly.Doufejme,že budou vrazi brzo v pekle.A je super,že Fanánek pomáhá S.Výčepu.Fanánku ať Ti to stále zpívá a jednou předstihnete Gotta ve slavíkách..Jinak není co dodat
  • lena458

    Ahoj Fanánku!Jmenuji se Lenka Šehlová.Už sem byla na vašem koncertě v Buchlovicích 4krát a příští rok tam půjdu opět!Tak doufám že tam budete...
    Tak se na vás už těším Lenka (napiš!!!!)
  • Všechno nejleší :)

    Všechno nejlepší!!!!
    A lou Fanánek Hagen a Tři sestry jsou prostě nejlepší!!!!! *1*
  • Slavíky mu přebírají jiní

    je to jeden z těch, kteří nepřebírají ale také sami tvoří. Jak je možné,že tací nikdy/ a není to jen on/ nedostanou nikdy Slavíka. Zasloužil by ho alespoň jednou dostat, to nepochybně.
  • Borec!
  • Protože jsem si sám prožil neštěstí s nohou, vím co musel Fanánek prožít. Obdivuji ho, je to frajer chlap. Obdivuju ho!!!!
  • Fanánek je dobrej chlap, Tři sestry občas poslouchám a moc rád
  • MartinDyntar

    "Já jsem Aleš" vid Fanánku? Raději poctivě plat práva za tuto předělávku od Die Toten Hosen, doufám že tě to bude stát celí majland Fanánku a že 3 sestry zkrachujou. Kéž by!!! Tahle typicky tolik ubohá česká mentalita lehkomyslně parodovat co se dá! Nech si to pro sebe Fanánku, nikdo na to není ze skutečných rockových posluchaču zvědaví! A těch u nás evidentně moc není. Fakt ty jsi pankáč na entou, raději hraj a zpívej s Danielem Landou a nejlépe na Orlíku ty laciná hudební kreaturo. Na více nemáš než na prázdné a laciné kecy, které nemají se skutečným punk rockem vubec nic společného. Poslechni si od Toten Hosen raději písen "Altes Fieber", na ni by jsi svým hlasem textařsky už jakkoliv hudebně neměl. Tak to nikdy nedáš Fanánku, na to už se svým hlasem a textařsky stejně nemáš!!!...

  • MartinDyntar

    Další impotentní holohlavá žumpa přál by si být prý rádskutečným PUNKerem či co a ptá se proč jím vlastně už není mu nikdo prý nezodpoví, tak už nezpívá. Pozor Fanánek ž zpívá jen v sebeobraně před médií a v duchodu, a to mu vyjde uplně na stejno..

  • Fanánek se 8.8.2013 stal otcem dcery. Nežije už v Jevanech, přesídlil do Františkova u Rokytnice nad Jizerou
    • Jednou pan Fanánek Hagen zmínil svého dědečka,který pracoval v restauraci"U Pešků" rád bych se ho zeptal na nějajé podrobnosti.Pracovala tam také moje maminka,tak pravděpodobně pana Moravce znala.Restaurace byla rodinné stříbro a bohužel už zanikla.Ještě po sametové revoluci,jsem již přestavěnou restauraci navštívil,ale genius loci už zaniklo.Pak tam byla nebo ještě je strašidelná prodejna sedacích souprav.Velká škoda / dyxaf@seznam.cz/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit