Přejít na výpis diskuzí

Libuše Šafránková

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše nejlepší k svátku hodně zdravý,štěstí a at se vám daří.
  • Dobrý den paní Libuško,jsem moc ráda že jste se uzdravila .nevím jak začít zjistila jsem už před dvaceti lety od sé babičky [její jméno jsem si nyní pujčila] že jsme příbuzní a jsem na to moc pyšná .Moc vam fandime a máme vas moc rádi a když jsme se osobně nesetkaly což mě moc mrzí pořád doufám že se jednou poznáme.Jinak babicka s dědečkem Josefem ŠAfránkem bydleli v Kunicích a vy v Synalově.
    Tak zatím a těším se na brzskou shledanou Anička
  • Který jste měla 10.7
  • Vše nejlepší k svátku,hodně štěstí a hodně zdraví.
  • l.safrankova

    Myslim, ze L. Safrankova byla v 70. leten puvabna herecka. Dnes jsem ji videla v Nemocnici na kraji mesta...Je skoda, ze se tak zmenila-coz se treba neda rici o Elisce Balzerove, ta je stale krasna.
  • Ahoj Lili,jsem hrozně ráda, že jsi porazíla tu zlou nemoc.Přeji Ti ať jsi nadále hodně zdravá,abychom se mohli těšit z mnoha rolí které ještě před Tebou jsou.Přeji hodně zdraví celé Tvé rodině, pozdravuj také Mirku, těším se až se zase někdy potkáme ve Šlapanicích, měj se pěkne,Alena Rambousková-Studená
  • Libuska, Milacik, milujem Ta odkedy som bola 4 roky stara, odvtedy som videla Tri Orisky pro Popelku asi tak 10000 krat a stale si ten film prehravam dodnes den, mam 43 rokov, Milujem Ta ako Moju Bohynu, Milacik, ja uz nezijem na Slovensku poslednych 8 rokov, dodnes Tvoja Popelka na mojom DVD znova a znova, Milacik, drz sa, Ty mas obrovsku silu, nedaj sa nicomu, a ked to raz pride, uvidime sa, Milujem Ta. xxx
  • Dnes dostáváš se k zajímavému místu,
    v knize života už k 60. listu.
    Musím Ti ale něco přiznat -
    na Tobě ta léta nejsou poznat.
    Proto nejen dnešní den oslavuj,
    přece je stále důvod, proč se smát.
    Když chceš, pořádně se zaraduj,
    to je recept, jak být dlouho živ a zdráv!
    Hodně zdraví a šťastných chvil přeje fanynka G *3* *2*
  • :)

    Pani Libuska, ste skvela herecka... Tri oriesky pre popolusku patria ku kazdym vianociam... Bez vas by to ani vianoce neboli ;) Nie len rozpravkovymi princeznami ste sa vryli do nasich srdiecok... Mam jednu velku prosbu... Moj priatel je vas obrovsky fanusik... Chcela by som niekde zohnat fotku alebo plagat s vasim podpisom a s venovanim... Viem, ze by ho to velmi potesilo... Som zufala, neviem, na koho, kam sa obratit... Uz dlhsiu dobu zijeme v Usa, v Cechach alebo na Slovensku by som si asi vedela poradit... Dakujeme, ze ste, pani Libuska *4*
    • Re: :)

      ak by mi niekto mohol poradit, prosim piste na dada500@gmail.com
      za pomoc dopredu dakujem
  • přání

    Milá Libuše
    Přání k Tvým narozeninám hlavně přání
    dobrému zdraví,štěstí a dobré pohody.
    *4* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit