Přejít na výpis diskuzí

Lewis Collins

OSOBNOST 3.9.2007 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :)

    Profsionlay sleduji od 80. let a stale se na ně ráda podívám *1*
  • fešák

    V profesionálej byl suprovej, vždycky jsem ho měla radši než Doyla, Doyle byl na mě takový moc velký slušňák, ale ráda jsem ho měla taky, to zase jo, ale chlap se mi prostě líbil Bodie
  • cetla jsem tu nejaky komentar ze je skoda ze uz je Lewis Collins stary ale s tim ja nesouhlasim at je mu sedesat nebo petatricet porad je to ten muz co ztvarnil Bodieho a je to ten stejny muz ale vypada jenom jinak na veku totiz vubec nezalezi vsichni jednou budeme stari a ten kdo to psal by si mel sahnout do svedomi a rict si vzdyt je to prece Bodie a je jedno ze je skoro o ctyricet let starsi
  • je skoda ze zemrel byl to krasnej a sympatyckej chlap je mi to lito mela jsme radsi Bodieho nez doyla opravdu skoda ze zemrel *9*
  • je mi ho tak lito umrel brzo znam herce ktery nemaj rakovinu nic a je jim i pres osmdesat a zijou uplne normalne je mi fakt lito *9* *9* *9*
  • kbfvb

    ahoj lidi pls muzete mi poslat poslat jak bodie vypada dnes pls lidi posli te to na muj email abr4@seznam.cz *3*
  • ..tak nějak jsem smutný po dnešní zprávě o úmrtí *9*
  • laserovka

    ...mňam...

    Já ho prostě žeru *14* *14* *14*
  • opravdu sympatak pokakdyz se divam na profiky rikam si jakej je sympatak *14* *14* *14* *14*
  • paulinek23

    Lewis je nej nej nej

    Lewis je skvělý zpěvák a herec. jeho nejúžasnější role je Bodie v seriálu Profesionálové.

    Je úžsnej. máme ho rádi *5* *5* *5*
    *14* *3* *1* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit