Přejít na výpis diskuzí

Lewis Collins

OSOBNOST 3.9.2007 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sexy Bodie

    Lewis Collins alias Bodie byl za dob Profesionálů nádherný chlap,sexy úsměv,sexy figura,drsňák s dobrým srdcem,zkrátka chlap s velkým Ch. O takovém jsem už snila jako puberťačka a přiznám se,že i dnes,ačkoliv mám malé dítě,jihnu pokaždé,když ho vidím,jak se prohání spolu s Doylem v Profesionálech. Dnes už je to starší chlap,ale přesto mu určitá jiskra zůstala dodnes. *14*
    • Re: Sexy Bodie

      Jo, moje řeč. Nevíš kde by se dali sehnat nějaké filmi? Nic jiného jsem sním neviděla
  • Fešák:)

    pořád je to fešák at si říká kdo chce co chce *14* *3* *14*
  • Bodie - Man number 1

    Bodie je úžasný, je to nejvíc sexy chlap, kterého znám a že jsem jich za 35 let potkala už hodně. Ty nádherné uhrančivé oči, ostře rýsovaná brada, překrásný nosánek a nádherná postava, svalnatá a přece štíhlá. A ten jeho smysl pro humor! Miluju ho už od svých 11 let *1* . A i když je mu už 63, pořád má v sobě NĚCO... Áááách jo *14*
  • bettyol
    Cowley s Doylem se rvou o druhý místo *3* Nejrači mám Bodieho. Má úžasnou mimiku, ty jeho grimasy jsou nepřekonatelný. Bez jeho humoru (občas i trochu černého) by to nebylo ono. Miluju slovní potyčky mezi ním a Cowleym.

    A i když má Lewis už 65let, pořád má tu svou rošťáckou jiskru v oku a je pořád krásnej chlap!

    Ráda bych viděla i jiné filmy, ale bohužel nemůžu žádný sehnat *13*
    • Filmy:
      -Kommando Leopard (1985)
      -Code Name: Wild Geese (1984)
      -Who Dares Wins (1982)
      -The Commander (1988)
      -Jack the Ripper=(Rozparovač)sú dve časti (1988)
  • Bodie

    Bodieho miluju, co ho znám:-))je nejlepší *14* *14* *5* *3*
  • BODIE

    V Profících byl k sežrání *14* *14* *14* *14* *14* *14* jako malá jsem byla do něj zamilovaná. Miluju takové chlapi jako je Bodie *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: BODIE

      MILUJI TAKOVÉ CHLAPY SE PÍŠE "Y"
  • krasny chlap

    je to krasny a sympaticky chlap kazdym kuskom tela aj duse...urcite nim stale je aj ked sa uz rôcky hlasia... *3* *4* *14*
  • symptický

    Jako malá jsem měla ten seriál moc ráda, nejvíc se mi vždycky líbily ty bodieho vtípky, vůbec ten seriál byl suprovej, mělo to švih a bezvadnou atmosféru - já nevím ale takovýhle seriály už se dneska netočej
  • jack rozparovač

    Lewise jsme mohli vidět také ve filmu Jack rozparovač, kde hrál po boku Michela Cainea, ten film byl moc dobrý, ale viděla jsem ho už hrozně dávno, ale pamatuju si ,že tam lewis s cainem tvořili skvělý tým, fakt se bezvadně doplňovali - určitě by to bylo zajímavý kdyby to vydali na dvd.
  • ssss

    to jo Bodie byl v té době nádherný chlap..škoda že už je starší.... *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit