Přejít na výpis diskuzí

Leoš Mareš

OSOBNOST 31.12.2006 
594 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vzkaz

    Nazdar jsi největší debil pod sluncem.Dnes jsem poslouchala Evropu 2 a byl jsi strasný.Koho zajímá že se ženíš????nikoho *16* *16* *16* *5* *5* *3* *3* *13* *5* *8* *8* *8* *15* *5* *4* *5*
    • Re: vzkaz

      nezáviď a to je sakra co? viď
    • Re: vzkaz

      Tak ho neposlouchejte a nezáviďte, když vás nezajímá, ať je jakej je, má holt úspěch a "z prdele kliku".V Čechách se zkrátka úspěch neodpouští. *16*
      • Kečup

        Drž hubu doktorko.Myslíš že když seš doktorka že si budeš na všechny votvírat tlamu.Radši se vymrdej s Leoškem a radši si píchni injekci proti sexu abys nechytla AIDS.
  • Prostě 1.

    LEOŠI JSI JEDNIČKA S VELKOU HVĚZDIČKOU . Líbilo se mi, jak jsi zametl se všemi těmi velkými "pusinkami" v moderování pořadu =ANO=. Nejen že jsi velice dobrý a schopný moderátor, ale všechny ty "aférky" bereš s humorem a právě v tomto pořadu jsi všem "vytřel zrak". Jsi dobrej!!! *4*
  • ??????

    ahoj Leošku:-)no jek se ti líbila ta akce na Edenu v Mutěnicích????fičák co?????
  • Loešek

    Leoš je fakt super!Moc se mi líbilo,když jel v dubnu z Kopřivnice z tuningsrazu a stavil se u nás v dědině na pouť,kde koupil to největší perníkový srdce asi pro svou přitelkyni.Vůbec nepůsobil namyšleně a je ve skutečnosti je ještě hezčí nez v televizi!Fandím ti!!!
  • terka.ka26

    ahooj

    mooooooooc tě miluju Leoši mooooooooooooooc si nej ....... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • leoš

    Lidičky mám vááááás ráááááád.Děkuji za podporu!!!!!!!!!!!!!!!!! *3*
  • WhatTheFuck

    hej mareš seš borec hustej moderátor a ty co ho nesnášej ať sem radši ani nepíšou je to trapnýý...! *15* *15*
  • Jsi fakt debil
  • ........

    ahujky .. newíte jestli má leoš bráchu??????prosim odepiste mi dekuji *3*
  • revival

    Ahoj Leoši jen když toto budeš číst,tak je to v pořádku.Jen ti chci říct že jsi opravdu umě Borec na konec.Před neklolika lety jsem dělal revival Leoš mareš.Bylo to super,lidi přišli,a užil jsem si to..Měj se hezky ahoj Dj Luis

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit