Přejít na výpis diskuzí

Leoš Mareš

OSOBNOST 31.12.2006 
594 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to snad ne

    Leoši doufám že to co se ted píše že chceš odejít z novy na primu není pravda že je to jen blbý vtip no a to je asi vše jinak vše nej nej v manželství
  • ssssssssssssssssssíííííííííííí suuuuuuuuuuuuuuu pppppppeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrr bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiigggggg ggggg bbbbbbbbbbbrrrrrrrrrrrrrooooooooooottttttttttttthh hhhhhhhhhheeeeeeeeeerrrrrrrreeeeeeeeeeeeee
  • Ticho v soudní síni!!!! *16* leoš je super a mam ho moc rada ještě k tomu je to fakt kus takže ho tady nikdo pomlouvavat nebude!!!! PS nevadi me když o nem nekdo napise svuj nazor- od toho je to diskuze ale nikdo tady o nem nebude psat žádný sprostárny!!! *16* TIM SEM SKONCILA *4*
  • oslava

    ahoj,poznala jsem s Tebou na jedné oslavě,kterou jsi uváděl.Pamatuješ na Jeřmanice.http://img.osobnosti.cz/ smiles/5.gif
    pohodaBylo to super.A moje ruská hymna neměla chybu.http://img.osobnosti.cz/smile s/11.gif
    dance
  • juve

    Narozeniny!!!

    Všechno nejlepší!!!!!
  • Leoš

    to nemyslíte vážně vždyť se ten jeho buzinec nedá poslouchat taková trapárna *9*
    • Re: Leoš

      Jestli se to neda poslouchat tak proc lezes na tuhle strankt a jinak poslouchat se to da jen jedina pravda co se o nem povida je jako mozna pravda mozna ne jen si myslim ze kdyz ste se nekdo mohl zabouchnout do tak super moderatora a vlastne hlavne vtipnyho cloveka tak to tu nemusite dat tak najevo nerikam ze se mi nelibi ae proste je to docela sranda kdyz si ho predstavim jak se vam musi smat kdyz to cte breto kolik ti je a kolik je jemu ;-) *9*
    • najkyy

      Re: Leoš

      Pokud jsi dokázal/a víc než on tak to jo, ale pochybuju!! *7*
    • najkyy

      Re: Leoš

      tvůj názor..
      Leoš je skvělej, vždycky když ho vidim a slyším mluvit, musím se smát...!! Je to uplně fascinující, jak je pohotovej, vtipnej...:) *14*
      AT si každej říká co chce, ale až dosáhne toho co LEOŠ!!!
    • Re: Leoš

      Taky si lidé berou často tak škaredé manželky,že člověk nechápe,jak se takové ženy mohou někomu líbit a v hudbě je to to samé
    • Re: Leoš

      To víš,lidé mají rádi různou hudbu a Leoš Mareš,Coolio,Eminem,Chaozz patří podle mého názoru k tomu nejlepšímu,co rapová hudba vyprodukovala a i kdyby mi 1000000 lidí tvrdilo opak,tak já to tak prostě cítím a nikdo na tom nic nezmění
      • Re: Re: Leoš

        Coolio.Eminem a Chaozz to jo,ale Mareš jako raper neblbni *13* to už radši k němu to moderátorství mu ten zpěv nějak nejde *13* radši ať kecá *8* to mu jde líp aspoň na něčem jsme se schodly
  • rada

    Leoši Mareši nehrej si v esu na dvacetiletého je už to fakt trapnééé vypadáš staře no prostě takovej tatík od rodiny *15*
    • Re: rada

      Hele dej si pohov leoš si na ni nehraje narozdíl od tebe.Je to dobrý moderátor a ty mu prostě jenom závydíš.to je celé *16*
  • I love you

    MOje telefoní číslo je 723015584 a Moderuješ Fakt Doooost GGOOODDDD
  • super

    Ahoj Leoši,strašně se mi líbíš jak sympaticky,tak po tvé pracovní stránce.Poslouchám jen EVROPU2 A když stíhám dívám se na SUPERSTER.jsi fakt super borec!!!!!!! *14* *14*
  • ajulina

    :)

    musim ric ze leos je uzasny...:) privital nas krasne na koncertu atd...:) proste suprova *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit