Přejít na výpis diskuzí

Leoš Mareš

OSOBNOST 31.12.2006 
594 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Seš k*e*e* maximálně kdo se tady předvádí a dělá se trapným jseš ty
  • Hmmmmmmmmm......musím se zamislet je srandovní ale taky je divnej
  • Všechno nejlepší k svátku :)
  • kirushka97
    Všechno nejlepší! :) :) :) *14*
  • Já s tebou souhlasím Pravdomluve
  • Je hezky mam ho rada
  • Já si myslím že je dobrej v moderování ale JÁ HO SICE NEZNÁM ALE V ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT SE CHOVÁ K LIDEM BLBĚ.čistě jen můj názor. KDO SE MNOU SOUHLASÍ AŤ NAPÍŠE.
    PRAVDOMLUV.
  • co s nim máte za poblém vždyt je normální kenom se trochu předvádí toje toho a jestli nikomu vadí tak at si to pise nikam jinam tadyta stránka je aby si lidi vyhledávali různý osobnosti her atd.a ne aby tady náký lidi pomlouvali druhý radči si to nechte pro sebe *10*
  • Nápodobne
  • nesnáším Mareše.podle mně je to ten nejhorší moderátor.a je fakt trapnej. při pohledu na něj se mi chce zvracet
  • Co je na tom špatného že jsi udělal pr...l z někoho!! v předešlích dílech si porota z učinkujicích dělala větší legraci a nikomu to nevadilo !!!!!!!!! omg
  • leosku ty ses dobrek kretenek co *16*
  • do vcerejska sem ho mela za dobryho moderatora a cloveka ale jak se chova v Talentu tak jenom ukazuje jakej je debilni pokrytec zaslepenej prachama jenom kazdyho ponizuje pritom sam je zpivat neumi jako ta holka si to vazne nezaslouzila dobre ja vim ze neumela zpivat ale mohlo to jit rict i slusne ale to Leosek jak je videt neumi a jestli nekdo napise ze dela show a ze je vtipnej tak show je neco jinyho
  • tak se nechlubte!))
  • No, přesně! Leoš je borec! To byla fakt dobrý!
  • Leo, seš borec! Cheche! Ta Zohanka se ti fakt povedla! Haha! A vím, že mnoha lidem se tento komentář líbit nebude, tak si n**erte! Jste mně ukradení!
  • Leos Mares je d*bil a trápny imbecil,radsi vypínam alebo prepínam TV kdyz ho vidím
  • *3* *3* *3* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4*
  • vážně kateřino taky mluvíš nesmysli chacha už se směju ani ho neposlouchám měl prej moderovat miss ale nechtely ho smula
    co nebranho *13* *12* *7* to je ostuda dělá to sválně aby někde byl bji buz--a
    on vypadá
  • ty blbko kdo se napije tak kecá nesmisly taky nemusíš být primadona je totíž agresivní a pak muže dostat dodržky jestli někomu ujede ruka vychrtlino škaredá stebe mi je špatně *11* *12* a pak tebe někdo dodělá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit