Přejít na výpis diskuzí

Leoš Mareš

OSOBNOST 31.12.2006 
594 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čauky Leošku!

    Ahoj Leoši, víš já tě moc miluju mimčo ti přeju, ale kdyby ti ti nevyšlo tak jsem tu JÁ ahoj broušku s Láskou Terka
  • Každý vypadá na fotkách nějak.Leošovy držím pěsti je to fajn kluk a hlavně pro to,že jsem taky Marešová
  • Rep mu fakt nejde.
  • hi leos im kelly my czech friends said your good. i just want to say happy birtday.by sezy
  • přáníčko

    Milý Leošku, k tvým narozeneninkám vše nejlepší, atd... atd..., hlavně zůstaň takový srandista, jako jsi doposud. Ale jsi Býk, tudíž nemám o tebe strach, taky jsem býk a i přesto, že mi táhne na 38 let, stále si utužuji svoji svěžest a stále jsem takový pako, který tě rádo sleduje v sobotu dopoledne na Esu a i na Slavíku jednou ročně. prosto a jasno, tvůj humor je mojo krevní skupino.Měj se krásně a carpe diem, tvoje stará prdka Kačena a ovšem i její dcera, bohužel není býk, ale taky ne stará řepka, Hanka. Přejeme vše nejlepší, ty masochistíko, skoro, téměř, bez urážky, spíš naopak, s velkou tvojí granciozností, která dokáže, ....no nic, aby ti to až moc nestouplo do frňky, myslím nos. Stejně to číst nebudeš, toť škoda. Ale kdyby jo, tady holčiny z Moravy, ze sklípku. Ale takových nabídek ty určo máš, obzvlášť k narozeninkám. (ale věř mi, píše ti staroba z moravy). A kdybys chtěl i se svojí přítelkyní do sklípku, na vínko,dej vědět. pálava to jistí. A že je tady krásně, papa. Ká´ta
  • hele nevite kde mam stahnout pisen MILUJU?????dik
  • ČIAO MAZLÍKU,SEŠ NAPROSTO DOKONAEJ A DOUFÁM,ŽE SI NA MĚ 27.4 VZPOMENEŠ,PROTOŽE SLAVÍM TAKTEŽ NAROZENINKY.PROSÍM OZVY SE AJI KDYBY JSI MĚL NAOSAT JEN ČAU. PAAAAAAAAAAA ŠÁÁÁÁÁÁÁJA<3<3<3<3<3<3 MOJE ČÍSLO JE 721 572 630.
  • Pro Leoše Mareše

    Ahojky Leošku v pátek v Tucho na 10.narozeninách si byl fakt úžasnej......
  • Leoš je prostě ze všech nejhezčí a sexy
  • povzbuzení

    no jste všichni blbci Leoš je náhodou fajn
  • nebo obojí "kus blba" :)
  • kus

    jsi sexy
  • blb

    to sou ale fotky vy pada na nich jak BLB
  • PODPIS

    lEOŠI NEMOHL BY SI MI POSLAT TVŮJ PODPIS?????????????????
    *7* *14* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit