Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Leichtová

OSOBNOST 1.4.2007 
286 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    Koukám, píše Ti sem každej nadrženej pitomec :-D :-D

    Hlavně ať Ti vyjde kariéra, mohla by z Tebe vyrůst kvalitní herečka a těch je málo *3*
    • ago112

      Re: ...

      jj
  • Ahoj lidi!

    Ahojky. Sem moc ráda že mi sem píšete a tak sem vám chtěla taky napsat. Jestli se chcete na něco zeptat, tak mi pište na luthien1@seznam.cz, pokusim se odpovídat jak jen to půjde. Díky Kristýna
    • Re: Ahoj lidi!

      Si super. *14* *14* *14* *14*
    • Re: Ahoj lidi!

      Ahoj kristitinko...nemaš libko?nebo icq?
      • Re: Re: Ahoj lidi!

        ty jo, to by mohl chtít po Kristýnce každý... *8*
  • ASI ZASE SLABA CHVILKA.

    POSLETE MI COKOLIV O KRISTYNCE NA MOU ADRESU DEKUJI PREDEM ORIN.
    • Re: ASI ZASE SLABA CHVILKA.

      1. piš česky, 2. vypni si capslock, 3. když píšeš na jedno téma, tak to můžeš napsat do jednoho příspěvku, ne?
      • VžDyŤ Je To KaŽdÝhO vĚc JaK pÍšE nE?
      • Re: Re: ASI ZASE SLABA CHVILKA.

        a ty 1.di do ... s tvejmy pripominkama 2.at si kdo pise jak chce 3. poroucet si muzes doma rybickam... *5*
      • omluva

        nejak me toho napadlo moc a nezvladal jsem to napsat do jednoho prispevku.polepsim se.
  • PROSIM POSLETE MI INFORMACE NA MUJ MEJL DIK.

    JO TAKOVOUHLE ZENSKOU NAJIT TO JE JAKO VIHRAT VE SPORTCE.
    • Re: PROSIM POSLETE MI INFORMACE NA MUJ MEJL DIK.

      I a Y jsou pismena...debYle
      • Re: Re: PROSIM POSLETE MI INFORMACE NA MUJ MEJL DIK.

        to ze jsem ve slove vyhrat napsal vihrat tak za to se omlouvam ale nechapu proc pises ze IaY jsou pismena to me jako melo upozornit nato ze jsem tam udelal chybu.ale jinak dam si pozor at me nemusis opravovat.
      • Re: Re: PROSIM POSLETE MI INFORMACE NA MUJ MEJL DIK.

        Dobře jsi mu to dala *3*
  • SOUKROMI JE SOUKROMI

    KAZDY TO CHCE SPISE POTREBUJE SOUKROMI.ALE TAKY BICH CHTEL SI SNI VIMENIT NEJAKEJ MEJL JAKO KAZDEJ.PROTOZE JE ANDEL.ASI MAM ZASE SLABOU CHVILKU SAKRAU.
  • NEVITE JESTLI SE DA COMEBACK UZ NEKDE SEHNAT

    SKODA ZE KONCI.
  • PROTO

    PROTO ZE TU LIDI MALO PISOU A ASI JSEM MEL SLABOU CHVILKU.PREJ TEN SITKOM MA ZKONCIT TO SNAD NEEEEE. VZDYT JE TO KONECNE NECO NACO SE DA KOUKAT.NO NE.
  • ....

    ahoj vy tady mam slecna nejake oficialni webovky?nebo neco podobnyho?predem diky
  • romnca

    roman švarc

    kristýna leichtová je krasna holka mate na kristýna telefonni cislo nebo zavolej 737443249 *14*
    • rades

      Re: roman švarc

      Ahojda, no já bych kontakt bral taky (mail), to si myslím, že by bylo optimální....jako víš jak, mobil to rozhodně ne, přece má právo na své soukromí atd., ale ten mail by sem napsat mohla....vždyť přece PC není tak osobní jako mobil....a myslím, že by Kristýnku moc potěšilo, kdyby jí čas od času někdo pochválil, jak jí to sluší, jak je krásná atd.
      • Tvrdohlavě trčící výrůstek mezi uchem a míchačkou na maltu

        Nepravda
      • Re: Re: roman švarc

        Pravda. *5*
  • rades

    I love Kristýna

    Ahoj, určitě souhlasím s tím, že bude zanedlouho opravdovou hvězdou a její jméno bude znát opravdu každý! Pro mě je to v současné době nej hvězda u nás. Je nádherná, milá, příjemná, navíc o rok mladší než já *3* , no, takovou potkat, tak jsem v ráji..... *14* *14* *14* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit