Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Leichtová

OSOBNOST 1.4.2007 
286 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • >:] Kino veca

    Bych te pozval na veceri :] *14* ale takovejch se tu najde ze? Jsi talent a hrajes uzasne! Ale presto kdyz by naahodou....www.myspace.com/janulikskynet mail: cyberdynesystems@email.cz *4*
  • Skvělá

    Jsi skvělá, okouzlující a máš v sobě náboj, který mám rád...Hezké Vánoce
  • Re: Re: PROSIM POSLETE MI INFORMACE NA MUJ MEJL DIK.

    to ze jsem ve slove vyhrat napsal vihrat tak za to se omlouvam ale nechapu proc pises ze IaY jsou pismena to me jako melo upozornit nato ze jsem tam udelal chybu.ale jinak dam si pozor at me nemusis opravovat.
  • charalk

    čau

    Ahoj jsi super herečka v comeback v učastnících se mi role Denisi nelíbila ale zahrála jsi ji dobře jenom mi přišla jako divná holka. *3*
  • Re: Re: PROSIM POSLETE MI INFORMACE NA MUJ MEJL DIK.

    Dobře jsi mu to dala *3*
  • Re: PROSIM POSLETE MI INFORMACE NA MUJ MEJL DIK.

    I a Y jsou pismena...debYle
  • Ahojky

    Ahojky Kristýnko,já se chci jen zeptat,jak poznám,že to luthien1@seznam.cz je tvůj mail??A že nebudu psát někomu jinýmu... *3*
  • Re: Re: roman švarc

    Pravda. *5*
  • Re: Ahoj lidi!

    Si super. *14* *14* *14* *14*
  • Re: nesouhlasím s váma

    Pravda. *16* *16* *16* *16*
  • ...

    Koukám, píše Ti sem každej nadrženej pitomec :-D :-D

    Hlavně ať Ti vyjde kariéra, mohla by z Tebe vyrůst kvalitní herečka a těch je málo *3*
  • Re: Re: Ahoj lidi!

    ty jo, to by mohl chtít po Kristýnce každý... *8*
  • Re: Ahoj lidi!

    Ahoj kristitinko...nemaš libko?nebo icq?
  • Re: Krystýnka

    jj nák tak comeback *7* nejlepší *15* *5* *14*
  • omluva

    nejak me toho napadlo moc a nezvladal jsem to napsat do jednoho prispevku.polepsim se.
  • Ahoj lidi!

    Ahojky. Sem moc ráda že mi sem píšete a tak sem vám chtěla taky napsat. Jestli se chcete na něco zeptat, tak mi pište na luthien1@seznam.cz, pokusim se odpovídat jak jen to půjde. Díky Kristýna
  • Re: ASI ZASE SLABA CHVILKA.

    1. piš česky, 2. vypni si capslock, 3. když píšeš na jedno téma, tak to můžeš napsat do jednoho příspěvku, ne?
  • rades

    Re: roman švarc

    Ahojda, no já bych kontakt bral taky (mail), to si myslím, že by bylo optimální....jako víš jak, mobil to rozhodně ne, přece má právo na své soukromí atd., ale ten mail by sem napsat mohla....vždyť přece PC není tak osobní jako mobil....a myslím, že by Kristýnku moc potěšilo, kdyby jí čas od času někdo pochválil, jak jí to sluší, jak je krásná atd.
  • ASI ZASE SLABA CHVILKA.

    POSLETE MI COKOLIV O KRISTYNCE NA MOU ADRESU DEKUJI PREDEM ORIN.
  • PROSIM POSLETE MI INFORMACE NA MUJ MEJL DIK.

    JO TAKOVOUHLE ZENSKOU NAJIT TO JE JAKO VIHRAT VE SPORTCE.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit