Přejít na výpis diskuzí

Kobe Bryant

OSOBNOST 31.12.2006 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kobe24

    ALL-STAR

    cus lidi.tak co rikate na all-star???podle me to byl gut mazec...a vyhral zapad tak je to jeste lepsi *5*...a Nate Robinson...no tak toe normalni blazen(mysleno v dobrym samozrejme),je to borec jak svina,to co umi se svyma 175cm je fakt cool *5* ...a co vase nazory na to vse???? *3*
  • AllStar 09

    Vypadá to že sem dáváme příspěvky jenom my dva *1*tzv. Soukromá diskuze.. *1* No jako mazec Nate je borec každopádně a výhra západu mě poěšila a líbili se mě smeče na konci, když se hráči nechávali..ten Lebrona byl dobrej o desku *3* ale MVP pro Kobeho a Shaquilla O'Neilla mě taky potěšilo mrtě *14*
    • kobe24

      Re: AllStar 09

      no taky to nechapu,lidi se regnou na forum,jen aby tam byli regli a jak je rok dlouhej tak zadnej prispevek....jinak ty smece byly gut:-)...a nebo taky ten Lebronuv neuspesny pokus *1* no co?se nekdy stava i tem lepsim *5*
      • Re Allstar

        No to bylo dobrý jak se mu to nepovedlo ale tak je vidět že nikdo není dokonalej. a co ty smečuješ?
        • kobe24

          Re: Re Allstar

          no kdybych rekl ze jo,tak bych kecal...a to me nebavi....takze ti to reknu tak:v zapasech na smec jeste nemam,ale na trenalech to zkousim a sem tam mensi padne...ale budu makat a chtel bych jednou smecovat jako treba KOBE *5* no uvidime:-)
          • Re: Re: Re Allstar

            A kolik měřííš? oni to maj dcl snadný když maj přes 2 metry ale jako Nate Robinson je kousek *1*
  • kobe24

    playoffs 2009

    Tak na to,ze soutež nám od posledního příspěvku malinko poskočila a není tu žádnej new,tak to zkusím já:Sleduje tu vůbec někdo dění v playoff??? *7*
    • kobe24

      Re: playoffs 2009

      Hej tak tohle je na mě moc....dyť tahle sranka nemusi vubec existovat!!!Kobe je ve finale a tady je to porad na stejnym mrtvym bode!!! *13* lidi proberte se *9*
  • boureanust

    BEST

    JE TOTAL NEJ UPLNE COOOOOOOOL
  • smradlman

    jak to vidite

    Hm koukam ze tady je ted taky mrtvo, lae kdyz uz jsme u tej diskuze, myslite ze letos pujdou lakers do finale. A co si myslite o prestupu lebrona do miami a celkeve o HEAT. Jsem zvedav jak to mezi tema trema bude fungovat.
  • Happy birthday Kobe ! *15* *15*
  • Happy Brithday

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit