Přejít na výpis diskuzí

Kobe Bryant

OSOBNOST 31.12.2006 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • my opinion

    Kobeho mám hodně rád.Líbí se mi na něm jak si troufá s míčem jak málokdo. Bez kuráže nejsi hvězda řikám a on je pro mě fakt nejlepší... dokáže podržet team i v situacích, kdy ostatní ztrácí psychiku. A jeho smeče? No myslím si, že tím si dostane každého.Nejvíce se mi líbí smeč, která nastane při situaci jeden an jednoho, kdy si Kobe pohraje s dotyčným bránícím.Dále perfektní načasování výskoku, obratnost a rychlost v rukou skvělý... na Bryanta opravdu shlížím ve velkém i když nejsem nijak dobrý basketbalista u ěm je to sportovec number one.
    • Re: my opinion

      Kobe je nejlepsi hrac proto,protoze v nejdulezitejsich chvilich zapasu dokaze podrzet tym a kdyz je to treba o 3 body a on vi ze musi dat trojku tak ji da proto si myslim ze je lepsi nez Lebron...tak jeho strelba je fakt uzasna.nejvic se podoba Jordanovi.
      • smradlman

        Re: Re: my opinion

        PRESNE tak, kobe je jeden z mala hracu (mozna i jedinej) kteri dokazi strilet v tech nejtezsich situacich jako treba kdyz h o zdvojej tak nema problem dat strelu za tri - dva.
    • kobe24

      Re: my opinion

      konečně nějaká rozumná řeč! *3* a plně s tebou souhlasím...u mě je Kobe and Lakers na prvním místě *14* prostě sem nema posedlej a jednou bych chtěl být jako Kobe(snad) *5* ...nejsem taky nějak moc dobrej,ale myslim že kdybych hafo makal....... *1*
  • kobe24

    OMG

    Tak jestli tohle ma byt nejaka diksuze tak teda potes...diskuse je snad od slova DISKUTOVAT...a v tomhle pripade to jaksi nikdo newi... *7*...kdyz se vam nelibi muj nahoz,tak vymyslete nekdo lepsi a muzem o nem diskutovat *3*
  • KObqwdcFCSDa
  • kobe24

    OMG

    ...je tu vubec jeste nekdo nazivu???...*15* *1*
    • Re: OMG

      hochu asi nikdo jinak včera koukals? Jak hráli proti Dallasu? *5*
      • kobe24

        Re: Re: OMG

        nj *7* ...jj dival sem se.jako prvni ctvrtina a Kobe bez bodu *9* to sem teda koukal,nastesti se pak rozehral a dal 28 bodu a jeste vyhrali takze fpoho*5* ...abych ti jeste odpovedel na to druhy:merim asi 187cm a fakt se snazim to zkouset a jak rikam nekdy to vyjde:-)myslim ze na poradnej smec mi chybi cca 3cm *5*
        • Re: Re: Re: OMG

          Jasný chápu no... já ybch to chtěl taky umět a pořád to zkouším.. hrajem basket často ve škoel a tak tam mě to baví i když ho hraju jenom rekreačně tak stejně mazec mrtě mě to baví. BTW jak dlouho si myslíš že Kobe bude ještě hrát... myslíš že do olympiády jo? Chtěl bych ho tam zase vidět..
          • kobe24

            Re: Re: Re: Re: OMG

            no ja doufam ze ma pred sebou Kobe jeste dlouhou karieru v Lakers a myslim ze na olympiadu jestli nebude treba zranenej tak urco pojede:-)a uz se zase tesim na jeho kousky *5* ..jo a jak si rikal ze taky zkousis smecovat,tak de ti to trosku?
  • Vše nej

    Kobe,všechno nej k narozeninám. Doufám,že nás budeš ještě hodně dlouho bavit svými kousky,které nemají obdobu *14* *1* *4*
  • KOBE

    is the BEST!
  • canlikodia

    Kobe Bryant

    jj mas Pravdu je the best *3* *3* *3* *3*
  • kobe24

    Dunks

    Lidi jak moc se vam libi kobeho dunky???wim ze kazdej hrac ma jiny provedeni,ale zhodnotme jen ty kobeho...co vy na to? *5*
  • Kobe

    Tak to ti přeju hodně úspěchů kobe24 máš vysoko laťku ale tak ať se daří!! *3*
    • kobe24

      Re: Kobe

      jo dik prochy:-)...latka je to asi moc vysoko to mas prawdu,ale makat na sobe budu kazdopadne *3* ...a co ty,hrajes neco?
      • Re: Re: Kobe

        Já hraju Florbal za Pardubice dcl se daří:) Tak to každopádně makej já též:)Budeš dnes sledovat Lakers x Cleveland?
        • kobe24

          Re: Re: Re: Kobe

          tak tez preju hodne stesti *3* jinak divat se budu 100% bude zajimavy sledovat kobeho s lebronem proti sobe...ale of course to preju kobemu a lakers *5* lakers s nima naposled doma vyhrali,tak by mohli i tedka:-)Dobri jsou oba celky a je to v clevelandu tak to bude o to zajimavejsi...a co ty,budes se divat a komu budes fandit??
          • Re: Re: Re: Re: Kobe

            Jasný že Kobemu budu fandit.. Lebron je taky star, ale Kobe je Kobe...těšim se na to jinak diky za přání:)Už az hodku budu stepovat u tv:) a Za tejden All star games taky mrtě dobrý to se taky těšim jak hovado:-d
            • Re: Re: Re: Re: Re: Kobe

              hejj tak jako ALL Star game to bude mazec,jen aby byl Kobe už zdráv a mohl hrát,ne jako minulej rok,moc se těším,bude to mazec *3*
  • jer

    Tak ještě že vyhrál proti Clevelandu... bylo to dobrý akoráde sem čekal že se bude ještě o trochu víc prosazovat.Jinak ještě k All star games- Líběj se mi více hvězdy východu.Kobeho bych ppřidal k východu proti zbytku klidně:-d ale stejně se těšííím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit