Přejít na výpis diskuzí

Kobe Bryant

OSOBNOST 31.12.2006 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jer

    Tak ještě že vyhrál proti Clevelandu... bylo to dobrý akoráde sem čekal že se bude ještě o trochu víc prosazovat.Jinak ještě k All star games- Líběj se mi více hvězdy východu.Kobeho bych ppřidal k východu proti zbytku klidně:-d ale stejně se těšííím
  • Re: Re: Re: Re: Re: Kobe

    hejj tak jako ALL Star game to bude mazec,jen aby byl Kobe už zdráv a mohl hrát,ne jako minulej rok,moc se těším,bude to mazec *3*
  • Re: Re: Re: Re: Kobe

    Jasný že Kobemu budu fandit.. Lebron je taky star, ale Kobe je Kobe...těšim se na to jinak diky za přání:)Už az hodku budu stepovat u tv:) a Za tejden All star games taky mrtě dobrý to se taky těšim jak hovado:-d
  • kobe24

    Re: Re: Re: Kobe

    tak tez preju hodne stesti *3* jinak divat se budu 100% bude zajimavy sledovat kobeho s lebronem proti sobe...ale of course to preju kobemu a lakers *5* lakers s nima naposled doma vyhrali,tak by mohli i tedka:-)Dobri jsou oba celky a je to v clevelandu tak to bude o to zajimavejsi...a co ty,budes se divat a komu budes fandit??
  • Re: Re: Kobe

    Já hraju Florbal za Pardubice dcl se daří:) Tak to každopádně makej já též:)Budeš dnes sledovat Lakers x Cleveland?
  • kobe24

    Re: Kobe

    jo dik prochy:-)...latka je to asi moc vysoko to mas prawdu,ale makat na sobe budu kazdopadne *3* ...a co ty,hrajes neco?
  • Kobe

    Tak to ti přeju hodně úspěchů kobe24 máš vysoko laťku ale tak ať se daří!! *3*
  • kobe24

    Re: my opinion

    konečně nějaká rozumná řeč! *3* a plně s tebou souhlasím...u mě je Kobe and Lakers na prvním místě *14* prostě sem nema posedlej a jednou bych chtěl být jako Kobe(snad) *5* ...nejsem taky nějak moc dobrej,ale myslim že kdybych hafo makal....... *1*
  • my opinion

    Kobeho mám hodně rád.Líbí se mi na něm jak si troufá s míčem jak málokdo. Bez kuráže nejsi hvězda řikám a on je pro mě fakt nejlepší... dokáže podržet team i v situacích, kdy ostatní ztrácí psychiku. A jeho smeče? No myslím si, že tím si dostane každého.Nejvíce se mi líbí smeč, která nastane při situaci jeden an jednoho, kdy si Kobe pohraje s dotyčným bránícím.Dále perfektní načasování výskoku, obratnost a rychlost v rukou skvělý... na Bryanta opravdu shlížím ve velkém i když nejsem nijak dobrý basketbalista u ěm je to sportovec number one.
  • kobe24

    OMG

    Tak jestli tohle ma byt nejaka diksuze tak teda potes...diskuse je snad od slova DISKUTOVAT...a v tomhle pripade to jaksi nikdo newi... *7*...kdyz se vam nelibi muj nahoz,tak vymyslete nekdo lepsi a muzem o nem diskutovat *3*
  • kobe24

    Dunks

    Lidi jak moc se vam libi kobeho dunky???wim ze kazdej hrac ma jiny provedeni,ale zhodnotme jen ty kobeho...co vy na to? *5*
  • canlikodia

    Kobe Bryant

    jj mas Pravdu je the best *3* *3* *3* *3*
  • KOBE

    is the BEST!
  • KObqwdcFCSDa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit