Přejít na výpis diskuzí

Kevin Spacey

OSOBNOST 31.12.2006 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kevin

    opravdu výborný herec řadím ho na samotnou špici.dokonce umí i zpívat myslím ,že to bylo na předávání oscaru.dobrý film pošli to dál,L.A.přísně tajné kde si zahrál po boku russlla crowa
  • Avenger1
    Vše nejlepší,Kevine *3* *4* *14*
  • Je k pláči,jak ho po 30 let staré věci s nějakým neznámým hercem všichni odsunuli do propadliště dějin.V Holywoodu by si měl každý zamést před vlastním prahem. Osobně se divím,že tam tolik let mohly tyhle věci (sexuální obtěžování) dít. Je mi zle z lidí co to dělají a je mi zle z lidí, co si na tohle na sklonku své kariéry najednou vzpomněli. Každého někdy někdo obtěžoval, ale stejně to je hon na čarodějnice.Chlap se bude bát kouknout holce na zadek nebo ji chtít sbalit. Mě osobně obtěžovalo hodně úchylů, ale já jsem také obtěžovala svého budoucího přítele,když jsem mu hned sahala na stehno,když mi kupoval při prvním seznámení pití?
  • svět podle Prota

    Nádherný film ,který díky malé publicitě asi nenašel dostatek diváku.Doporučuji sehnat pokud vás Cevin oslovil, je špicovej.
  • jak pise eva-Svet podle Prota ....fakt jeho nejlepsi film po Americky krase... vybornej film na zamysleni

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit