Přejít na výpis diskuzí

Kevin Spacey

OSOBNOST 31.12.2006 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlas

    Souhlasim s nazorem,ze K-Pax je skvely film. Skvely byl i v americke krase a ja si myslim,ze role takovych nenapadnych, ale docela inteligentnich muzu mu jsou jak šite. Je to muj nejoblibenejsi herec, jeste jsem nevidel film ve kterem by se mi nelibil.
  • Beyond the Sea

    Kevin produkoval, režíroval a hrál hlavní roli ve filmu Beyond the sea, který natoči jako poctu zpěvákovi 60. let Bobby Darinovi a splnil si tak svůj životní sen. Sám nazpíval všechny písničky a nazpíval je skvěle. Bohužel, tento film u nás k mání není. Mám ráda všechny jeho filmy a obdivuju, co všechno dokáže.
    • Re: Beyond the Sea

      Je to proste jednicka-libil se mi vsude.Ted naposled Oko bere...skoda o filmu Beyond...jsem neslysela H.
  • Kevin

    já ho prostě žeru připadá mi i přitažlivý jako muž...ty jeho oči...a všechno...je užasnej!!
  • Web o Kevinovi

    Kevin Spacey je opravdu výborný herec nejen ve filmu, ale i na divadle. Bohužel, u nás nemáme možnost vidět jeho současná divadelní představení. Držím mu palce, aby byl pořád tak precizní a přitom okouzlující jako dosud. Jestli máte zájem o bližší informace o něm, navštivte nový web http://kevinspacey.wz.cz
  • Mohu potvrdit. Mám soundtrack k filmu Beyond the Sea, který u nás, bohužel, také nevyšel a Kevin umí! Po filmu není slechu ani dechu ani na DVD, nechápu, proč jej všichni distributoři ignorují.
  • Krása...

    Je to Krása...Americká krása *3*
  • Nejvíc se mi Kevin líbil v Americké kráse a ve filmu Pošli to dál. Je to jedinečný herec a je mi moc symatický ve všech rolích, které jsem viděla.
  • ivra

    SUPERMAN!!!!!

    Pro všechny fandy filmu Superman se vrací!: BUDE V SOBOTU 28.2. VE 20:00 NA TV PRIMA, TAK SE NEZAPOMEŇTE KOUKAT!!!
  • Nenajde s mnoho herců , kteří jsou tak všestraní.Zahraji téměř cokoliv a umí hrát i divadlo a zpívat zkrátka univerzál a to velmi kvalitní.A hlavně umí stejně dobře padoucha jak např. policajta a to neumí kdekdo.
  • Kevin ...

    MŮj nejoblíbenější film je Americká krása kde taky skvěle hrál Kevin Spacey,je to můj oblíbený herec a je opravdu skvělý ! Kevine jsi jednička :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit