Přejít na výpis diskuzí

Kevin Jonas

OSOBNOST 10.12.2007 
157 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • your-darling

    ...

    Všechno nejlepší... *14* *14* *14*
  • ewicka015

    B-day

    Happy B-day :*
  • martinkooooooo

    happy b-day

    vsetko najlepsie Kev <3 *14*
  • kevinwk

    holky nechcy vas uražet ale jsete trapny kdyš říkate že je kevin hnusnej není zrovna nejheštčí ale taky je hezkej.jestli žadlíte proto že kevin se oženil prví a že chcete dostat joea nebo nicka tak mate smůlu protože oba dva mají holku.ja jsem mela taky rada joea i nicka ale pak jsem zistila že joe je namyšlenec ale nicka mam stejně rada jako kevina ale ja proste si stojím zatím že joe je nnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmm myyyyyyyyyyšššššššššllllll lllleeeeennnnnneeeeeecccccccccc je to malej blbeček.sori holky ktery mate radi joea.kamila *1* *1* *1* *1* *1* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14*
  • lemonka123

    Re: Re: jonas brothers is best...

    to by me taky docela dost zajimalo *14*
  • Re: Kevin

    kevin je super a libi se mi i kdiš je i hezki nick a ji joe a nejvic se mi libi kevin *14* *14*
  • Kevin je nej z JONASů!

    Mě se Kevin i líbí...Možná není jako váš Justin,ale bez něj by nebyly JOnas Brothers!Tak mu přestaňte nadávat!(A kvůli řemu to děláte?) Jestli kvůli svatbě:Ty by nebyl Camp Rock 2 a Jona s2!
  • Pro všechny kdo nemají rádi Kevina!

    Bez Kevina by tahle skupina neexistovala!Takže toho nechte on zato přece nemůže. *13*
  • luida

    JONAS do ČR

    Chcete Jonásky do ČR???
    Tak hlasujte tu: http://tweeter.faxo.com/Jonas_Broth ers_World_Tour_2
    Jsme na druhém místě. Přece se nenecháme předhonit nějakýma blbýma Turkama! *1* *1* *1*
  • Re: !!!!!

    souhlasím. ale myslím, že to hodně dělá ten seriál, kdy z něho dělají takového mimoně (je to hnusné to takhle říct, ale je to tak). no a určutě má skvělou povahu, jinak by si ho jeho (teď už žena :-)) nikdy nevzala, ne?? *3*
  • Re: !!!!!

    me se z nich libi nejvic nick vypada divne joe namyslene a kevin vypada tak nejskromeji kdybych si mela vybirat tak urcite kevina
  • z.u.z.k.a

    !!!!!

    Přestante Kevinovi nadávat... ano sice to není model... a sice nemá tváříčku jak ten váš podělanej nagelovanej Zakoušek...ale je hodný, vtipný... a bez Kevina by to nebyli pravý JB! je mi ho docela líto jak se k němu všichni navážejí.. kdyby neměl vedle sebe tak hezké bráchy tak by se vám líbil....a ještě něco.. ale jak můžete mít rádi Joa nebo Nicka a přitom nadávat Kevinovi jak je hnusnej?...a jestli je to ještě fanoušek JB tak je to už víc jak hnusné.. *13* *13* *13* *13* *13*
  • z.u.z.k.a

    Re: Re: Re: Kevin

    nn Joe *15* *14*
  • lady-jonas

    Milujuuuuuu!!!!

    Já toho kluka prostě žeru *14* Je fakt úžasnej a vtipnej a strašně hodnej kluk. A s Dani jim to moc moc sluší!!!Hrozně jim to přeju!!Miluju hooo!!! *14* *14* *14*
  • ¨kevin

    mě se líbí jenom když má rovný vlasy jinak taky se mi nelíbí ale myslím si že dokaže udržet tajemství a je s ním sranda
  • kenine

    jsi dobrej dáš my tvuj mailů
  • maeve

    Re: ...

    Tu otázku si kladu taky, vždyť má tak pěkný hlas... *7*
  • ...

    Jo Kev je skvělej a s Dani mu to moc sluší jen proč nezpívá??...xD
  • aknellka

    Re: Časopis o Jonas Brothers

    CHCI,CHCI,CHCI!! a moje kámošky takyyy :D
  • aknellka

    Záběry z Kevovy svatba

    Ahooojte lidičky,..yeah,yeah,Kevin se nám oženil.. a tady vám posílám jedno videjko z jeho svatby,jsou to spíš jen takové záběry,ale nádherné a stojí za to. Danielle vypadala jako princezna *3*
    Look:
    http://www.youtube.com/watch?v=vyflxOMfA70

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit