Přejít na výpis diskuzí

Kevin Jonas

OSOBNOST 10.12.2007 
157 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • haPPy bIrthDay..!!

    _oOu...KeV neska slavÍÍ ..!!!.....tAk přejUU hOdně úspěchŮ, zdravÍÍ a LááskY...(tDa samOzřejmě byCh byLa račII KDyByCh ta jEjICH láSka byLA já..xD,,,aE cO se dá dělAt..:(..)...milUjU těě kEve..!!!♥
    jOnas brOthers fOrEvEr..!!♥in lOwe♥ *14*
  • _terinqa_

    sjÚÚpr

    tOO neni idiOt !!.....*in lOwe*
    prOOč by měl bejt pte neni nejhezčí??
    nbOO proOč.....náhOdOu....StačÍÍ se kOuknout na yOutube a pOznáš že je sladKej jkOO vichnÍÍ z ♥jOnas brOthers♥..a tOO i když nenI nekláásnějšÍÍ!!. *13* OOO miLuju jééé *14* a tOO všechnyy 3!! *14*
    • negri.baju

      Re: sjÚÚpr

      jsou vsichni krasny a vsichni proste patrej k sobe....jsou vsichni oupe sladky, ale stejne.....proste joe....ach jo....a nick....a kevin....to nejde...jsou jeden jako druhej....:D
  • lucianos

    Vše nej

    Všecičko nej Kevine ... At se ti daří ve všem ! *3* *1*
  • Pro všechny kdo nemají rádi Kevina!

    Bez Kevina by tahle skupina neexistovala!Takže toho nechte on zato přece nemůže. *13*
  • kristynajackson

    Kevin je nejjjj z Jonas Brothers *14*
  • ¨kevin

    mě se líbí jenom když má rovný vlasy jinak taky se mi nelíbí ale myslím si že dokaže udržet tajemství a je s ním sranda
  • luida

    Pomoc!

    Holky pomoc, musím Kevovi poslat přání a nic mě nenapadá. A ani nemůžu nic dobrého najít. Kdyžtak pošlete do vzkazů. A nějak do jeho narozek.
  • Kevin Jonas

    vsechno nejlepsi
  • jonas brothers is best...

    Jonas brothers je sqela skupina jak cyp....fsici sou sqelí ae pro me je best nick *14* *14* *14* *14* ...skoda ze nejsou w ČR... *9*
    • Re: jonas brothers is best...

      nevite jestli jsou jonas brothers prijednou co cech?? *7* *7* *7* *7* *7*
      • lemonka123

        Re: Re: jonas brothers is best...

        to by me taky docela dost zajimalo *14*
  • mak.mak

    zásnuby ??

    je prava že je zasnoubenej nebo že se bude zasnubovat ??? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit