Přejít na výpis diskuzí

Kateřina Kristelová

OSOBNOST 31.12.2006 
96 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já si taky myslim, že je v pohodě přestože jí neznám. Dělá svojí práci dobře. Je to prostě pořad pro mladý a těm je to blízký, tak to Katka tak moderuje. A ještě ke všemu je vtipná a hezká.
  • DOBRY

    MYSLIM SI MUJ NAZOR ŽE POŘAD TMUSIC JE I PRO STARŠI A VETŠINOU MLADI JE MOC KRASNA HEZKA VTIPNA DOBRA CO VIC SI PŘAT OD BLONDYNKY
  • Přejití kouzelné nedělní dopoledne nejkouelnější Kateřinko jmenuji se Přemek hodně moc se mě libiš na každé tvé fotce jsi velmi půvabná kouzelná jahůdková princezna Elza Frozen která se mě hodně moc libiš Kateřinko s pozdravem tvůj kouzelný přítel Přemek.☺
  • Kristelová....

    Neví někdo jak je vysoká?
    • Re: Kristelová....

      Má tak 1.65m a bývala krásná přírodní brunetka s dlouhými přirozeně vlnitými vlasy...je jí fakt škoda *9*
      • Re: Re: Kristelová....

        ma urcite min nez 165...
  • stará známá...

    Já se taky narodil 21.11.1979 v Táboře
    Už v porodnici se mi líbila :-)
  • nika1979
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Kata nejjjjjjjjjDama žena
  • Dobrý den Kateřino, přeji Ti vše nejlepší k dnešním jmeninám. Především hodně zdraví, štěstí a lásky. Užij si dnešní den *3*
    • Po shlednuti toho Krausova poradu, kde Kristelova ucinkovala, si zrejme kazdy udelal svuj usudek. Strasny!!!
  • já myslím že už jen při pohledu na ni musí každýmu být jasný kdo ona je
  • já myslím že už jen při pohledu na ni musí každýmu být jasný kdo ona je
  • Namyšlená,hloupá holka,která má tak děsně nudný život,že si ho musí plnit rádoby mstou nad bývalkou svého nynějšího burana. Kdyby měla aspoň špetku charakteru a slušnosti,tak by ji to bylo celé ukradené. A myslím,že do basy s Řepkou nepůjdou,sice se smějí,ale dostanou jen podmínku, nevím však z čeho chtějí zaplatit to soudní vyrovnání Erbové,protože ta rozhodně s prázdnou neodejde.
    • hurvinkovamorticie9

      neni vubec namyšlena´´´´´´´´´´´´ hloupa holka😇😎😍

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit