Přejít na výpis diskuzí

Kateřina Kristelová

OSOBNOST 31.12.2006 
96 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj

    Ahoj kacko,ozvi se mi prosim.Mam ferrari,nenosim kabelku a ty tvoje vlasy bych prezil...a slibuju ze darek taky ode mne neuvidis jak je rok dlouhej....
    • Re: Ahoj

      Ty troubo, a kam ti mám zavolat, když tu nenecháš telefon ? Doufám že nenosíš špičatý boty, pak by to šlo
      • A pak ze neni zlatokopka
  • Dneska je úúúžasná zpráva na blesk.cz - Kristelová snad má podanou žádost o rozvod. Óóóó, a taková to byla hokejová manželka...
  • Super kočka, fakt se mi líbí!!!!!!!!
  • čí je ten telefon-603260730?kdo máte na Kačku mail,mi ho pošlete,díky
  • Viděla jsem teď na fotce její silikonová prsa. Vypadá to opravdu příšerně. Netuším, jestli si vůbec uvědomuje, že se ta operace nepovedla, ale na fotce to vypadalo v tom výstřihu divně, deformovaně a prostě hnusně.

    Stejně nechápu, čím se vůbec prosadila. Nic na ní není, jediné, co si z ní člověk zapamatuje je extrémně nepříjemný hlas. Co jsem nepochopila je její vztah s Kazmou, nechápu co si ti dva mohou povídat.

    Ona se hodí spíš jako bytový doplněk k nějakému pinkálistovi či hokejce. *3*
  • Kateřina Kristelová před lety aneb Ošklivka Katka!!!

    Kateřina nebyl vždy tou sexy ženou z Playboye. *14*

    http://www.stream.cz/video/8/256049-k-kristelova-pred-lety-aneb-osklivka-katka
  • Celou dobu se mi zdá, že jenom kopíruje Terezu Pergnerovou. Promiň Kačenko, ale na ni nemáš.
  • blahopřání

    Vše nejlepší k narozeninám *3* *3* *3*
  • martina81

    Narozky

    Kači, přeji Ti vše néj k narozeninám, hodně štěstí, zdraví, lásky a rodinné pohody *3* *4*
  • Kacenka se ted tvari na jejich PR videich ze ona je bezva a hodna...skutecnost je jina..arogantni zlatokopka o kterou uz nikdo nema zajem a tak snazi zviditelnit. Znal jsem ji na zacatku, kdyz byla jeste v pohode a nedelala ze sebe to co ted. Atake prohlasuje ze nema rada bulvar, pak se ptam proc se bavi s Novotnym... to uz mluvi za vse

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit