Přejít na výpis diskuzí

Kateřina Kristelová

OSOBNOST 31.12.2006 
96 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ZKUS NA TO ČISLO NAPSAT NEBO ZAVOLAT MYSLIM ŽE JE TO ONO MOŽNA OMYL ZKUS TO
  • KATKA JE KRASNA

    KKATKA JE KRASNA ŽENSKA TELEFON MAM TAK TADY JE 603 260 730
  • Co rict?

    Tak jsem dneska poprve v zivote videl Kacenku. Bylo to v televizi, nejakej porad s Izerem. Je to fakt nadherna zenska!!! Asi jsem se do ni zcela vazne zamiloval. :-) Ma (aspon dle toho, co rikala v ty TV) v pohode nazory. Je to proste osoba, kterou bych rad poznal. Pak teprve muzu soudit a rict jaka opravdu je. A vy, co sem pisete negativni ohlasy, popremejslejte. Co o ni vim, ze na ni hazu spinu? Jinak, jestli na ni nekdo mate telefon, nebo mail, muzete mi ho poskytnout? ;-) :-P
  • gympl ricany?;)

    katka je rocnik 79, to znamena, ze vysla gympl nekdy 97 98 99 ne? 98 sem nastoupil ja;) kua;)
  • Kačena je hrozná napodobovat pergnerku???Fakt trapas!!!!
  • ok

    je skvělá!!
  • Modelka?????????

    Cože?? Kačena a modelka? Už takhle mi leze na nervy! T-music je skvělej ale kdyby ho uváděl někdo jinej bylo by to super!!!! Kačenu totiž nesnášim!
  • DOBRY

    MYSLIM SI MUJ NAZOR ŽE POŘAD TMUSIC JE I PRO STARŠI A VETŠINOU MLADI JE MOC KRASNA HEZKA VTIPNA DOBRA CO VIC SI PŘAT OD BLONDYNKY
  • Já si taky myslim, že je v pohodě přestože jí neznám. Dělá svojí práci dobře. Je to prostě pořad pro mladý a těm je to blízký, tak to Katka tak moderuje. A ještě ke všemu je vtipná a hezká.
  • katka je fakt dobrá

    Katka je naprosto v pohodě a normální holka!!! Mám jí moc ráda a fandim jí
  • kačena

    jestli je Kristelová modelka tak já sem svatý petr...tahle koza která si hraje na (mimochodem nenapodobitelnou) Pergnerovou má titul OSOBNOST...kde to sme?
  • Super kočka, fakt se mi líbí!!!!!!!!
  • Katka je fakt dobrá

    Katce moc fandim, je to osobnost a svojí práci dělá dobře. Držim palce, aby jí to pořád tak šlo!!
  • Zajimave

    Katka uvedla jako cinnost, ktera ji bavi hadani?! Radeji se venuj vic te lasce..
  • Kráska

    Podle mne je úžasná!je fakt hezká a mam ji prostě rád.
  • Kri

    Připadá mi pitomoučká nanynka. Jestli není, tak proč se tak prezentuje?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit