Přejít na výpis diskuzí

Kateřina Kristelová

OSOBNOST 31.12.2006 
96 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stará známá...

    Já se taky narodil 21.11.1979 v Táboře
    Už v porodnici se mi líbila :-)
  • ale...

    Na druhou stranu je dobre si veci prebrat komplexne nez je sem clovek napise. Ucel sveti prostredky a to Katka umi vyuzit skvele, zaslouzi si poklonu *3* . Na me treba pusobila celkem charismaticky, to umele z predchoziho prispevku beru zpet. Kdybych nevedel ze je to celebrita, rekl bych ze jo to hodna, svudna, mlada zena, co si zaslouzi pozornost a pozval bych ji na ...to co pije...(Katko ozvi se at to zjistim (viz email)) *3*. Klido bych s ni zasel nekam na piti, podle me s ni bude sranda. Taky je sympaticky, ze se vypracovala sama nahoru. Nicmene mozna by to chtelo vic medialniho odstupu, proziravosti a nadhledu. *1*
  • Re: Co dokaze trocha CESKE zavisti to je otres ....

    Tohle preci neni zavist,jsou to nazory. *3*
  • pekna ale

    *7* ...nojo, videl jsem ji na netu u Krause, je pekna. Nicmene kdo to videl musi uznat, ze je vicemene umela a nic moc chytra. Cetl jsem clanek na celebrity.cz, kde o ni moderatori a valna cast ucastniku pisou jaka to byla v tom poradu chudinka a jak do ni Kraus nepravem sil. Jenze Kraus ji napadal chytre, a nezacal si. Ona se zasekavala, nevedela co rict a chuderka, musela i snest nejakej ten zert na svou barvu *14* , dobre Katka je pekna ale hloupa, a nic na to nezmeni ze studovala VS. Tu studuje kdedkdo, to je nevypovidajici artikl. Nemate na ni nekdo kontakt(email)? Chtel bych se ji optat na par veci *5*
  • SEXY

    Je fakt moc Sexy. *14*
  • Re: Re: Re: Co dokaze trocha CESKE zavisti to je otres ....

    1)Proč je všech ,,inteligentů,, oblíbená věta ,,znáte ji osobně´´ ???Kateřina si přinejmenším myslí,že je celebrita/moderátorka.Tak snad na nás ,,normální´´ lidi musí nějak působit ne?Každý si udělá názor z jejího vyjadřování na veřejnosti.Tak proč je potřeba ji znát osobně? a za 2)Další oblíbená věta ,,Česká závist´´ .Proč když někomu nějaká ,,celebrita´´ nesedne,si hned lidi musí myslet,že jí hned závidí?Já osobně bych třeba nechtěla,aby o mě lidé psaly to,co tady v diskusi píší. *3*
  • blahopřání

    Vše nejlepší k narozeninám *3* *3* *3*
  • bohudik

    Kateřina

    Líííííbbbbbíííííš se mi fandím Ti *15* *15*
  • Re: Re: Co dokaze trocha CESKE zavisti to je otres ....

    ok moje cestina je na nic uznavam ale optam se te jinak jaka je tva anglictina nemcina drancoustina a nemcina ???/ myslim z pokud bych tobe a nekterym z vas to napsal v nekterem z ostatnich lidi zde ze bys byl ztracenej vice ne??? takze nechtej me chytat za chyby ji....
  • Re: Re: ???

    moje řeč moje řeč, je prostě mozkově omezená no *9*
  • Re: Re: Re: ???

    ani omylem *9* *15* *8*
  • Re: Re: Co dokaze trocha CESKE zavisti to je otres ....

    Když už člověk neví kudy kam, tak druhého uboze upozorní na Češtinu..hihi
  • Moderování

    Dobý den, moc jste se mi líbila jak jste při Live přenosu moderovala Eurosong 1 i 2. Lidí, co by to takle dokázali je málo..držim palce!
  • Osobnost

    Podle toho, co jsem zde četl, musím s většinovým názorem souhlasit. Bez ohledu na to, do jaké míry je to image, myslím, že tato dáma není osoba, jejíž přítomnost bych záměrně vyhledával. Zřejmě nemá smysl vyjadřovat žádné hodnotící soudy, protože vždy je tady protiargument: "jak dobře ji znáš?". Nicméně si to nemůžu odpustit. Paní Kristelová může být ráda za svůj vzhled a myslím, že to nebude příliš nadnesené, když prohlásím, že i svým možnostem vděčí tomuto aspektu. Ale tak někdo je vědec s vysokou inteligencí, někdo je politik s charisma, někdo může být modelka a dělat v showbusinessu. Její image zřejmě vyhovuje lidem, na něž je (mimo jiné) televizní pořad, jež moderuje, zaměřen. Zdá se, že s tím čím disponuje umí naložit poměrně zdatně.
  • Re: Co dokaze trocha CESKE zavisti to je otres ....

    No tvoje čeština není nic k závidění...
  • Re: Re: ???

    Byla si v pohode Kačko !! *3*
  • Re: Ahoj

    Ty troubo, a kam ti mám zavolat, když tu nenecháš telefon ? Doufám že nenosíš špičatý boty, pak by to šlo
  • Ahoj

    Ahoj kacko,ozvi se mi prosim.Mam ferrari,nenosim kabelku a ty tvoje vlasy bych prezil...a slibuju ze darek taky ode mne neuvidis jak je rok dlouhej....
  • Pozdrav

    Ahoj, moc jsi me zaujala v pořadu s Krausem.:) jsi upřímná a nenecháš si ni líbit:) A mimo jiné Ti to slušelo:)

    Hezký večer nebo den, jestli toto vůbec budeš číst:) Jirka
  • Re: ???

    krom kopírování Pergnerové nedokázala vůbec nic a to co předvedla u Krause jasně ukázalo jak moooc je omezená po natočení tohoto dílu se mediálně znemožnila určitě musela vzteky a brekem utíkat ze studia taková to byla OSTUDA !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit