Přejít na výpis diskuzí

Kateřina Brožová

OSOBNOST 31.12.2006 
82 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Brožová

    Souhlasím s Hankou. Víte, zase časopisům a novinám se nedá moc věřit. Lide to kupují že tam jsou každý den všelijaké skandály, ale ve skutečnosti si myslím, že to tak vážné není. Ovšem že zase samá lež to není, ale určitě si noviny a časopisy ledacos přibarví. Kateřina Brožová si myslím, že dělá menší blbosti, ale snad tím že je slavná ji nemůžu nijak soudit už jenom tím že ji neznám.
  • Závidíte ?????

    Jak tak čtu noviny a časopisy, nestačím se divit! A po přečtení těchto diskuzí žasnu.Když je úspěšná, hezká a chytrá tak je šlapka a mrcha???Lidi styďte se!!Když to zvládá štve vás to a když bude na dně, snad z toho máte radost, ne?Já fandím každé, která dokáže postavit se všem těm závistivcům a nepřejícím spoluobčanům.Kateřino DRŽ SE!!!
  • Katka

    Ahoj Katko: jsi dokonala herecka.Nevim co na tobe vsichni maj.Pro me si moc dobra.
  • názor

    Nevím co proti Kateřině všichni máte. Dle mého názoru je inteligentní a velmi sexy. Závist není dobrá vlastnost.
  • synonymum hlouposti

    Naše bulvární Kačenka je úplně ztracená existence. Už to nebude dlouho trvat a nezvednou jí telefon ani v jednom bulváru, které tak ráda a často obvolává, aby jí zviditelňovali. Je mi líto všech chlapů, který s ní měli tu čest ji "sponzorovat". Myslím, že je to ta nejhloupější a nejdražší hračka na světě. Její samolibost je tak obrovská, že si dokonce o sobě myslí, jak je úspěšná. Rád bych slyšel názory ostatních herců, kteří s ní musejí občas spolupracovat. Myslím, že např.pan Etzler je určitě štěstím bez sebe, že musí s touhle chudinkou trávit čas na place. Nedá se na ní dívat. Třeba ji teď zavřou, když nezdanila těch pár milionů, které dostala od Kovarčíka.
  • dotaz

    já bych prosím potřebovala z osobních důvodů vědět jméno právníka který pro ní pracoval při rozvodovém řízení. Děkuji.
  • zatím zde nejsou žádné příspěvky, a asi taky nebudou. On totiž krásnou Kačenku Brožovou jen tak někdo hned nemusí.Kolikrát mě připadá, že by mohla být uvážlivější a zdrženlivější. Jsou i jiné herečky i když třeba ne hezké tváří a postavou, ale mají krásnou duši, o nich se bohužel moc nepíše.Krásnou Kačenku máme všade
  • no ttoto

    no ttooto..cim je starsia tym je krajsia..nádherna zenska..;);) *14*
    • Re:kopolo

      ahoj *14* *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit