Přejít na výpis diskuzí

Kate Beckinsale

OSOBNOST 31.12.2006 
85 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc příjemná a milá herečka, v Pearl Harboru jí to moc slušelo.
    • Ano,v Pearl Harboru jí to fakt mooc slušelo *3* Je to strašně krásná herečka *14* ....jedna z nejkrásnějších *3* *5*
  • Kate

    Jednoznačně nejhezčí herečka ze všech spolu se Siennou Guilory *14* *14*
  • xxxkatuskaxxx

    wow

    týjo v pearl harbor(u) vypadala ouplně jinak :D wow kdybych jí jako potkala ve skutečnosti t bych jí vubec nepoznala že to je Evelína :D Jak dokonaláá
  • ahoj si pekna *14* *14* *3* *3* *3* *3*
  • Super

    Je naprosto skvělá!CO dodat.
  • Skutečnos

    No ve filmech je opravdu nádherná, ale jaká je ve skutečnosti? *3*
    • Re: Skutečnos

      Je to pozitura bláznivá *5*
      • Re: Re: Skutečnos

        To teda není! Je to bezva herečka a hezká holka. *16* Moc dobře hraje tak pomlč! *16*
  • Kate

    jj kate je taky mrtě dobrá herečka:-)hlavně v underworldu byla špice...ale jakto že je možný že v underworldu 3 tam hraje upe jiná herečka??!!tím mě fakt naštvali..ptž tím to pokazili...ale jinak je fakt bezvadná...;-) *3*
    • Protože to taky není o ní *1* ona to taky nemá být ona toto je Sonja (soňa) uplne jina postava v tom filmu *1* *2*
    • Re: Kate

      protože to byl díl z doby dávno minulé, tk středověk , a její postava zřejmě ještě neexistovala, ale jestli se 4.díl bude vracet zase do téhle doby, tak by tam měla být, já osobně v to doufám, protže je to skvělá herečka a v Underworldu byla úžasná *1*
    • Re: Kate

      jn,pry ale mozna bude ve ctyrce,tak uvidime..
  • hougerka.edward

    Happy Birthaday!!

    Fšecko nejlepčí k narozeninám.....ať se ti daří v kariéře hodně lásky štěstí zdraví....mno prostě HAPPY BIRTHDAY!! *14* *1*
    • andy-006

      Re: Happy Birthaday!!

      Happy Birthday!
  • je moc hezká a dobrá herečka a nejvíc se mi líbyla její role s Adamem Sandlerem klik život na dálkovém ovládání *14*
  • srpinka
    Je hezká,v Underwoldu je fakt super. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit