Přejít na výpis diskuzí

Kate Beckinsale

OSOBNOST 31.12.2006 
85 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • best of Kate

    Já ji viděl v hidně filmech a hrozně se mi na ni líbí jak dokáže být sama sebou i v těch nej sotuacích. Jsem rád, že je to tak úspěšná herečka a držám jí palce. *14*
  • Je mrtě hezká a musí bejt supr. *3*
  • miley.the.best

    Vše nej

    Vše nej k narozkám!!!! *3*
  • sarda

    Narozeniny

    Vše nejlepší Kate!!!! Ať se daří v herectví a také v skokroumém životě!! :))
  • božská Avaline

    Opravdu krásná byla Kate v Pearl Harboru.Docela jsem ji záviděla,když s Joshem Harnettem se mohla líbat a potom i milovat ve skladu padáků.Jak asi Josh líbá. Ale Bena Afleka nemusím
  • Najkrasia Zena pod slnkom

    neda sa slovami vijadia jaka je ona krasna...... proste milujem ju jak sa len da ...:D ak mate nake super fotecky kontakt 394 909 258 pomenime ...alebo i videa:....
  • dio

    krásná atraktivní *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Prosba

    Zdar lidi hoďte sem někdo nový fotky nejlepší herečky na světěB-) Předem dík:-D
  • Pani Beckinsale je vyborna herečka, a patri mezi my oblibeni lidi. nejvic ji to sluselo v Underworld, Pearl harbour a Klik- život na dálkové ovládaní . Miluju ji *1* *14* *14*
  • Je krásná má uplně krásný zuby a dokonalou postavu *14* v dospělosti bych chtěla vypadat jako ona v realu nebo v Underworldu ♥ *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit