Přejít na výpis diskuzí

Karolína Kurková

OSOBNOST 31.12.2006 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivunka007

    SONC

    Ahojky! Budu moc ráda, když se zapojíte do mé nové SONC na mém blogu: http://victorias-secret-topmodels.w ebnode.cz/ Pa Ivča *14*
    • lilly016

      Re: SONC

      Jo, jo...zapojte se! Já už jsem se přihlásila. Doufám,že vás bude hodně:) *4*
  • Je to úplně obyčejná holka, kterých jsou na severu čech stovky. Jsou i mnohem krásnější, ona měla štěstí a dokázala se ho chytit. Přeju jí úspech.
  • Těhotnou, která nesnáší výšky...

    Těhotnou, která nesnáší výšky tahat do hor - nechápu. Buď on je neempatický d***l nebo ona ten typ husy, která se raději poblije než by miláčkovi řekla to nechci, je mi zle. *9*
    • standi

      Re: Těhotnou, která nesnáší výšky...

      On možná nevědel že Karolína nesnáší výšky... ani Karolína mohla toho dokonce nevědet...

      Jsem se třeba dozvědel že nesnaším vyšky nahodou až po základní škole, kdy jsem šel do aeroklubu abych se naučil létat na deltaplánech.......
    • lilly016

      Re: Těhotnou, která nesnáší výšky...

      Mě se to zdá romantický *14*
      • standi

        Re: Re: Těhotnou, která nesnáší výšky...

        Bylo by to hodně romantický za jiných okolností, ale na šestem měsíci těhotenství?... *7*
        Tak nevím... je nutno myslet spiš na ditě než na romantiku. Chudák ditě...
        Jsem také nesnaším vyšky, proto si myslim že moc chápu co tam zažila Karolína... *9* *4*
  • karolina

    karolína je pro mě ta nejhezči ženská na světě. prostě ji miluju *1* *14* *14*
  • lilly016

    Ahoj!

    Jestli máte "rádi" Karolínu Kurkovou, koukněte na můj blog: www.kajakurkova.webnode.cz Dozvíte se o ní víc a ještě víc. :-DDDDDDD Čau, jinak Karolíně moooooc fandím. *3* *14* *15*
  • ivunka007

    Hlasuj!

    Ahoj! Hlasuj pro tuto svoji oblíbenou topmodelku v SONC zde na mých stránkách: http://victorias-secret-topmodels.w ebnode.cz/hlasovani-/ Předem díky moc. Ivča *3*
  • Barborka

    ....moja Barborka je krajšia, viem o čom hovorím....
    • standi

      Re: Barborka

      no ... moja prababka bola tiež veľmi krásna a ve mladosti sa veľmi podobala na Karolínku Kurkovou, vídiel som jej obrázky, je to super!!! *14* *14* *4* *3*
      • Re: Re: Barborka

        skoda ze uz nezije,zbohatl bych
        • standi

          Re: Re: Re: Barborka

          :-Dddddddddddd, toho ale nepotřebuji, nejsem chudý *3*
  • Prosím Vás, co to tu melete, že není hezká!!! Patří k nejžádanějším modelkám světa a byla zvolenou i nejkrásnější ženou světa. Zase se projevuje, že Češi nikomu nepřejou, když se někomu daří, že?
  • Dle mého moc hezká a dokonce i sympatická.
  • standi

    Nechápu...

    Proč tahat zrovna do hor těhotnou ženu co nesnáší výšky, pročpak neví jak to Karolinino leknutí na hoře muže pusobit na ní a jí ditě???... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit