Přejít na výpis diskuzí

Karolína Kurková

OSOBNOST 31.12.2006 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pravda ,Pravdoucí..

    Podle mne je Karolína velmi krásná a disciplinovaná žena ,která ví co chce a tak ten kdo jí tohle závidí tak at drží pusu *15* *13* Takže at je Češka či Slovenka je i tak krásná a nikdo ji zde nemá pomlouvat co tady tak často vídám *5* Ahoj *4*
  • KK

    Někteří tvrdí, že nejkrásnější holky jsou z Brazílie, jiní s oblibou říkají, že z České republiky. Ve srovnání s počtem obyvatel Brazílie a ČR se dá říct, že je u nich prostě větší pravděpodobnost, že se zjeví další supermodelka jako Gisele, Alessandra nebo Adriana. Můj názor ale je, že at je moře sebevětší, vždycky je zajimavější menší laguna, kde se těch perel na metr čtvereční rodí zkrátka víc. A Karolina je jednou z nich..KK rules!
  • Karolína

    Je skvělé,že je těhotná *3* Akotrát je fakt škoda,že se nezúčastní (asi) VS Fashion Show *7* Doufám,že to bude holka, aby z ní byla stejně úspěšná modelka *14*
    • Re: Karolína

      Bohužel to spiš bude kluk, už to právě řekli... a když bude zrovna holka tak to je velká vzácnost kdy deti jdou po předcích stopách a něco v tom dosahají... *3*
  • diankacz

    Karolínka

    Karolínka je prostě úúžasná! Je to nejlepší a nejuznávanější TOP modelka z čech, která kdy byla!! Moc jí to přeju a držim palečky ať se jí daří i do budoucna stejně parádně jako do teď *14*
  • Kája

    Je až neuveritelné co jedna ČEŠKA dokázala!!!!! A v Americe!!!!!! Victoria secret je asi nejznámejší značka spodního prádla a Karolina v ní enom září!!!!!! ČEŠKA jak se patří!!!
  • lilly016

    ........

    Karolína se mi móc líbí, je to naše nejúspěšnější modelka vůbec. Díky své cílevědomé a všestrané povaze to dotáhla tak daleko a určitě toho dokáže ještě víc. Je strašně krásná, nechce se mi věřit, že na Zemi vůbec něco takového existuje. Jenom dokazuje, že Češky jsou nejkrásnější holky na světě.*3* To by bylo na dlouho,ale vím o Karolíně skoro ''vše''... Zajímám se o ní, je to můj vzor.

    Napsal: ''oouu''
    • Re: ........

      Ono na Zemi totiž něc takového neexistuje,totiž někdo takto vypadající neexistuje.To je vše práce profesionálního týmu vizážistů a dalších lidí,kteří umí svou práci dokonale atd.fotografie jsou samozřejmě perfektně vyretušované,takže vznikne dojem naprosto dokonalé,bezchybně vypadající krásné skoro bohyně,ale je to jen dobře vytvořená iluze.
      Tím nechci snižovat to,jak daleko to Kurková dotáhla nebo jí kritizovat.Určitě má své kouzlo a určitě je hezká.Ale myslím,že kdybychom jí někde potkali bez té vší "parády",tak jí ani nepoznáme.
      Jinak ale nechápu,jak může někdo říct,že je tlustá.To může snad jen blb,který uznává ty hnusný vychrtliny,kterých je mezi modelkama až dost.Je dobře,že se od nich Karolína liší a bourá tenhle trend neženských tvarů.
      • lilly016

        Re: Re: ........

        ano, souhlasím...úplně přesně...doslova řečeno... *1* *1* *1* *1*
      • standi

        Re: Re: ........

        Bez té vší "parády" Karolína vypadá stejne skvěle a mozná ješte krásnejší.
        Viděl jsem jí fotky v běžnem živote (bez make-up), vypadá tam možná ještě lepé a skvělé *4*
        • lucik200

          Re: Re: Re: ........

          to si fakt myslíš???Neni to pravda *8* *8* *8* *8* *8* *8*
          • Re: Re: Re: Re: ........

            kdyby nebyla hezka tak by s modelinge nikdy nemohla zacit!!!!!! *13*
          • standi

            Re: Re: Re: Re: ........

            No to přece jenom můj názor, ne? Nemyslím si, ale já to vím...
            Viděl jsem jí fotky v běžnem živote a vím co řikám.
            Každopadně tady na tomto profilu jsou hodně tych Karolíninych "běžných" fotek.
            Každý přesto má jiný vkus, ale třeba koukni zde: http://timer-ua.com/stargazer/2009/ 03/02/001817.html
            I na tych přišerkách (jsou tam pravě zobrazeni supermodelky bez "líčidla") Karolína výpadá jaknejskvělé na rozdil od jiných ... *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ........

              to je pravda...do slova a do písmene...!
  • standi

    Happy Birthday ;-)

    Všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstička, skvělou kariéru a ještě vic hezký vzestup jako herecka přeji Vám *3*
  • Happy Birthday

    Vše nejlepší k narozeninám ti přeje tvůj obdivovatel *4*
  • Karolinka

    No proste nic dodat je proste uzasna a sladka a nadherna mam ji hodne rad a jsem rad ze je ceska jsi myslim ze cesky jsou holky nejkrasnejsi na svete *1*
    • Re: Karolinka

      Fakt, opravdu to je tak.
      Češki jsou najnejlepší, nejkrásnejší, nejskvělí, .... *1* *15* *14*
  • karolína

    Neviděla jsem krásnější modelku, je prostě nádherná...neokoukaná, doufám ře jí to dlouho vydrží...jsem z ní unešená...každej chlap by ji chtěl..
    • Re: karolína

      Každej?Každej má jinej vkus,některeým chlapům se takový vzchrtlý ženský nelíběj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit