Přejít na výpis diskuzí

Karolína Kurková

OSOBNOST 31.12.2006 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivunka007

    Hlasuj!

    Ahoj! Hlasuj pro tuto svoji oblíbenou topmodelku v SONC zde na mých stránkách: http://victorias-secret-topmodels.w ebnode.cz/hlasovani-/ Předem díky moc. Ivča *3*
  • lilly016

    Re: SONC

    Jo, jo...zapojte se! Já už jsem se přihlásila. Doufám,že vás bude hodně:) *4*
  • ivunka007

    SONC

    Ahojky! Budu moc ráda, když se zapojíte do mé nové SONC na mém blogu: http://victorias-secret-topmodels.w ebnode.cz/ Pa Ivča *14*
  • Re: llolj

    ach....ta závist *13*
  • lilly016

    Ahoj!

    Jestli máte "rádi" Karolínu Kurkovou, koukněte na můj blog: www.kajakurkova.webnode.cz Dozvíte se o ní víc a ještě víc. :-DDDDDDD Čau, jinak Karolíně moooooc fandím. *3* *14* *15*
  • Re: Re: Re: Re: Re: ........

    to je pravda...do slova a do písmene...!
  • standi

    Re: Re: Re: Re: ........

    No to přece jenom můj názor, ne? Nemyslím si, ale já to vím...
    Viděl jsem jí fotky v běžnem živote a vím co řikám.
    Každopadně tady na tomto profilu jsou hodně tych Karolíninych "běžných" fotek.
    Každý přesto má jiný vkus, ale třeba koukni zde: http://timer-ua.com/stargazer/2009/ 03/02/001817.html
    I na tych přišerkách (jsou tam pravě zobrazeni supermodelky bez "líčidla") Karolína výpadá jaknejskvělé na rozdil od jiných ... *3*
  • lilly016

    Re: Re: ........

    ano, souhlasím...úplně přesně...doslova řečeno... *1* *1* *1* *1*
  • lucik200

    Re: Re: Re: ........

    to si fakt myslíš???Neni to pravda *8* *8* *8* *8* *8* *8*
  • standi

    Re: Re: ........

    Bez té vší "parády" Karolína vypadá stejne skvěle a mozná ješte krásnejší.
    Viděl jsem jí fotky v běžnem živote (bez make-up), vypadá tam možná ještě lepé a skvělé *4*
  • standi

    Re: Re: llolj

    Ano, souhlasím a bude stejne skvělou hereckou, vid? *4*
  • standi

    Re: llolj

    Zajimavý názor, chtěl bych vědět zdá li herzigová, pořižková, soukupová i němcová.... atd potkavaly třebá s Toni Blarem nebo s jinymi osobnosti tohoto urovni.
    Zajímalo by mne zdá li pracovaly tyto modelky na takové značky jako Prada, Miu Miu, Top Secret, Valentino atd ... byly někdo z nich tvařem třebá Victoria's Secret???
    Karolína rádo jezdi do Česka. Moc pomáhá a přispěvá České republice, prostě o tom jako slušný a hodný člověk asi nikomu nevyhlašuje. Třeba v 2002 kdy Česko zasáhla povoden, Karolína moc pomohla s likvidace následků tou katastrofy, bylo ji tehdy jenom 18 let... Už jen za reprezentaci České země si Karolína zaslouží velké díky a potvrzuje, že nejkrásnější dívky světa jsou z České republiky.
    Docela skvele vypadá, lepé než dřiv. A má nadhernou postavu a povahu.
    Tlustá??? Zajimalo by mě podle jakých standartů? *3*
  • lilly016

    Re: llolj

    no tak to určitě najsou na tom stejně...Kurková pracovala pro daleko prestižnější firmy...a dobře reprezentuje ČR...ale dohadovat se nehodlam...to nikam nevede, každej má svůj názor, já jen píšu ten svůj *15*
  • Re: ........

    Ono na Zemi totiž něc takového neexistuje,totiž někdo takto vypadající neexistuje.To je vše práce profesionálního týmu vizážistů a dalších lidí,kteří umí svou práci dokonale atd.fotografie jsou samozřejmě perfektně vyretušované,takže vznikne dojem naprosto dokonalé,bezchybně vypadající krásné skoro bohyně,ale je to jen dobře vytvořená iluze.
    Tím nechci snižovat to,jak daleko to Kurková dotáhla nebo jí kritizovat.Určitě má své kouzlo a určitě je hezká.Ale myslím,že kdybychom jí někde potkali bez té vší "parády",tak jí ani nepoznáme.
    Jinak ale nechápu,jak může někdo říct,že je tlustá.To může snad jen blb,který uznává ty hnusný vychrtliny,kterých je mezi modelkama až dost.Je dobře,že se od nich Karolína liší a bourá tenhle trend neženských tvarů.
  • nikyna

    llolj

    tohle určitě neni naše nejúspěšnější modelka stejně sou na tom herzigová, pořižková, soukupová i němcová....zajímalo by mne jestli vůbec eště umí česky kdyt ona sem vůbec nejezdí jinak je hnusná pysky má jak kačer a nos jako orel krom toho děsnou postavu jak je těd tlustá to je hrozný ble *4*
  • lilly016

    ........

    Karolína se mi móc líbí, je to naše nejúspěšnější modelka vůbec. Díky své cílevědomé a všestrané povaze to dotáhla tak daleko a určitě toho dokáže ještě víc. Je strašně krásná, nechce se mi věřit, že na Zemi vůbec něco takového existuje. Jenom dokazuje, že Češky jsou nejkrásnější holky na světě.*3* To by bylo na dlouho,ale vím o Karolíně skoro ''vše''... Zajímám se o ní, je to můj vzor.

    Napsal: ''oouu''
  • standi

    Happy Birthday ;-)

    Všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstička, skvělou kariéru a ještě vic hezký vzestup jako herecka přeji Vám *3*
  • Happy Birthday

    Vše nejlepší k narozeninám ti přeje tvůj obdivovatel *4*
  • Pravda ,Pravdoucí..

    Podle mne je Karolína velmi krásná a disciplinovaná žena ,která ví co chce a tak ten kdo jí tohle závidí tak at drží pusu *15* *13* Takže at je Češka či Slovenka je i tak krásná a nikdo ji zde nemá pomlouvat co tady tak často vídám *5* Ahoj *4*
  • Re: NEMACHRUJTE

    Ty nebud tak chytrá jo!!!I atk jsou narozené v Česku tak jsou Češky ne? *15* A to by bylo stejný jako bys o mně napsala že jsem němka když byla moje matak němka ale já jsem se narodila v česku!!A jsem celkem pěkná hrála jsem ve filmu nadinko pospiaž! V polsku *3* *3* *1* No a jsem taky prostitutka takže kdo má zájem o dobrou dávku sexu tak at se hlásí an autobusové zastávce v dejvicích vždy tam čekám od12:30 až do 5:30 tak snad příjdete a mimochodem dělám i lesbickej sex.Je mi 20 a jsem pravá blondka s šedýma očima mám velký poprsí jsem štíhlá vážim 50 kg a měřim 176 cm tak papaá!!! *3* *3* *15* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit