Přejít na výpis diskuzí

Karolína Kurková

OSOBNOST 31.12.2006 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy Birthday ;-)

    Všechno nejlepší přeji k narozeninám! *14* *14* *4*
  • HAPPY BIRTHDAY!

    Všechno nejlepší KK!!! *14* *14* *14*
  • karolina

    karolína je pro mě ta nejhezči ženská na světě. prostě ji miluju *1* *14* *14*
  • ivunka007

    Blog

    Ahojky! Budu moc ráda, když juknete na můj nový blog, ve kterém najdete topmodelky Victoria's Secret ( Alessandra, Miranda, Heidi, Karolina, Marisa, Adriana, Doutzen... )a info o značce VS http://victorias-secret-beauty.webn ode.cz/ papa Ivča *14*
  • standi

    Gratuluju ;-)

    K narození syna rodičům gratuluji a malému přeji hlavně hodně zdravíčka!
    Karoliné aby byla ještě vice hezkou, skvělou, ... *4* *14* *3*
  • The Rise of Cobra

    Film je nic moc ale Karolínka je tam skvělá *4* *14* *3*
    http://www.youtube.com/watch?v=BAf_19xRta0&feature
    • Re: The Rise of Cobra

      ten film je dobrej jak pro koho,třeba já takový filmy moc nemusím *15* ale Karolíně přeju úspěch *1*
      • Re: Re: The Rise of Cobra

        Souhlasim, takový filmy tež moc nemusím, a moc také přeji Karolíně hodně uspěchu *3*
        Karolínka svého dosahne, nepochybuji v tom, a bude stejně skvělou hereckou jako tedka modelkou, moc ji toho přeji. *4*
        Chtěl bych aby se jednou objevila na české sceně. *4* *14*
  • co čeká?

    nevite někdo jestli kurkova čeká olku nebo kluka? někde čtu,že holčičku a někde zas že chlapečka... *7*
    • standi

      Re: co čeká?

      Podle toho co se piše v medích tak čeká chlapečka asi tak na 100% *4* a porodí spiš koncem listopadu *4* *14* *4*
      • Re: Re: co čeká?

        mám skvělý nápad! *1* tipněte si kolikátého Karolína porodí,třeba se někdo trefí... já tipuju třeba 12.11.2009... já to prostě vím *15* *15* *15*
        • standi

          Re: Re: Re: co čeká?

          Je mi vůbec jedno kdy porodi. Hlavně aby všecko skvěle dopadlo *3*

          Přečetl jsem o datumu ve članku:
          ...Otcom dieťaťa, ktoré by sa malo narodiť koncom novembra je...
          http://koktail.pravda.sk/kur kova-uz-tehotenstvo-neskryva-prvykr at-ukazala-brusko-pn2-/sk-kkoktail. asp?c=A090716_123256_sk-kkoktail_p2 0

          Když je na šestem měsíci těhotanství tak ten porod musí být asi v listopadu že? *4*
          • Re: Re: Re: Re: co čeká?

            no jo, ...ale už se těším na první fotky...atd *15* *15* *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: co čeká?

              ach jo, chudak ditě, jakmile se narodí tak pobehou ho fotky po celemu světu... *9* *7* *8*
    • Re: co čeká?

      čeká chlapečka... 100% *15*
  • Těhotnou, která nesnáší výšky...

    Těhotnou, která nesnáší výšky tahat do hor - nechápu. Buď on je neempatický d***l nebo ona ten typ husy, která se raději poblije než by miláčkovi řekla to nechci, je mi zle. *9*
    • standi

      Re: Těhotnou, která nesnáší výšky...

      On možná nevědel že Karolína nesnáší výšky... ani Karolína mohla toho dokonce nevědet...

      Jsem se třeba dozvědel že nesnaším vyšky nahodou až po základní škole, kdy jsem šel do aeroklubu abych se naučil létat na deltaplánech.......
    • lilly016

      Re: Těhotnou, která nesnáší výšky...

      Mě se to zdá romantický *14*
      • standi

        Re: Re: Těhotnou, která nesnáší výšky...

        Bylo by to hodně romantický za jiných okolností, ale na šestem měsíci těhotenství?... *7*
        Tak nevím... je nutno myslet spiš na ditě než na romantiku. Chudák ditě...
        Jsem také nesnaším vyšky, proto si myslim že moc chápu co tam zažila Karolína... *9* *4*
  • standi

    Nechápu...

    Proč tahat zrovna do hor těhotnou ženu co nesnáší výšky, pročpak neví jak to Karolinino leknutí na hoře muže pusobit na ní a jí ditě???... *7*
  • lilly016

    zásnuby

    tam to s tou ponožkou bylo originální *1* kdo neví, nepochopí *1*
    • Re: zásnuby

      Originální? Tak to ani nevím *7*
      Ale kdo se nebojí vyšek tak ten rozhodně nepochopí *1* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit