Přejít na výpis diskuzí

Karel Steigerwald

OSOBNOST 31.12.2006 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Komunisty, které?

    Haiku od 23.9.2008 "Komunistické zadarmo jde do voleb".
    Použil jste nesprávný pojem. Ne zadarmo ale komunistické h...o jde do voleb.
    Svého času jsem byl odvlečen do Sovětského Svazu a pravé komunisty znám velice dobře. Jsou to buď analfabeti (úpřimní, ideoví komunisté) anebo lotři a lumpové dělající v tolerantním demokratickém státě svojí karieru. Zákaz nacismu a komunismu (co je totéž)je jediný způsob civilizované existence civilizovaného státu.Nemají co dělat v parlamentu.
  • 1984

    Bravo, pane Steigerwalde. "Kupředu pravá". Fressen, Ficken, Fernsehen!

    A hlavně zvesela.
  • Bacha na Pixu

    K článku o bývalém estébákovi Pixovi jen uvádím,že rodina Pixova má v Putimi docela výsadní postavení. Posuďte sami: příjmení Pixa není moc běžné. Přesto se v zastupitelstvu objevují 3 jeho nositelé: František Pixa, Jaroslava Pixová a Václav Pixa. Mně to opravdu zvláštní připadá. A to navzdory vyjádření současného starosty, že bývalý estébák Pixa je řádným občanem a bývalý starosta Hanuš je největším padouchem.
  • Mašínové

    Nemám rád komunisty, otcovi i dědovi sebrali majetek, ale co jsem teď musel vyslechnout v televizi o "hrdinech" Mašínech, to byl tedy blábol.
    No a pod to se podepsal Karel Steigerwald, ten s kterým v době okupace ještě tatík čůral po plotě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit