Přejít na výpis diskuzí

Karel Steigerwald

OSOBNOST 31.12.2006 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • novinář by měl být hlavně nestranný, vždy mě úplně vytočí, když píše jako by všechno věděl a přitom používá jen drby a neúplné informace. Na takové "novináře" není metr a jejich štvavé výroky úplně otrávily všechny slušné lidi.
  • Koho udal Nohavica, komu ublížil Nohavica. Ví to někdo, ví to pan Steigerwald? Pokud neví, jak může být tak sprostý?
  • Truchlivý prezident odměňuje Nohavicu. Přichází doba odměňování fízlů a udavačů
    - komentář od signatáře Anticharty a člena SSM to tedy "sedí"
  • Steigerwalde jsi stejný lidský odpad jako Rejžek. Ty tvoje bláboly na radiu plus byly opravdu nechutné, kdo je to MY o čem jsi stále žvanil. Jsi stejná kanálie jako klerofašista, který (ono vyleze za čas, za jaké peníze) se snažil rozehrát velkou hru proti státu přes snahu o odstranění lidmi zvoleného prezidenta. Opravdu tam chce VY dosadit toho nevzdělaného, dementního člověka, který neudrží myšlenku a ani moč? Ono je už na čase, aby scela demokraticky došlo na pěsti, jak napsal jeden účastník diskuze k jednomu článku k tomu, co se u nás nyní děje, že vylézají opět krysy z děr a touží po moci, když to jde trochu jinak, než si představovali při majetkovém puči v 89. Tolik špíny v jednom člověku, to je hnus. FUJ Steigerwald. *16*
  • Tak jsem se dočetl, že proslov pro pana Bartošku a pana Dyka jste dramaturgicky zpracoval Vy. Čeho tady, v naší demokratické zemi, chcete vlastně dosáhnout?
    Snažíte se o nějaký státní převrat nebo snad svrhnutí našeho demokraticky zvoleného prezidenta? Proč se neodstěhujete třeba do USA? Co vás tady vlastně drží?
    V případě, že pan prezident Zeman se rozhodne kandidovat, bude to pro vás "kavárničku" určitě opět velká rána. Pan prezident to totiž vyhraje znovu.
  • Svůj k svému!MF Dnes a Nova jedno jsou.Zapáchající stoka prapodivných kavárenských intelektuálů.
    Jaroslav Filip
  • Zabít či nezabít, koho chcete rušit, vždyť to je nabádání dokonce veřejně k zabití lidí jiného politického názoru... kamarád adolf?
  • Karle komunisto, bombardovat srbsko je v pořádku. Bombardovat rusko je v pořádku, vy jako bejvalej a vystudovanej největší demokrat. Že tě huba nepálí, ale jo praha ti to žere, co na to tvůj táta? Kdo tě platí viz radar? Fils de pute?
  • Jsem dlouholetým čtenářem MF Dnes,rád čtu Vaše komentáře,které mi připadají trefné,vycházejí ze znalosti věci a z toho,co nás v současnosti pálí.Až na pár věcí s Vámi souhlasím. 100 lidí-100 chutí,všem se nezavděčíte.
    Váš včerejší článek mi promluvil ze srdce.Jsem pravideným divákem televize Nova,každou chvíli tam slyším od nějaké mluvčí../pachateli hrozí až... let/ a po čase zjistíte, že se nikomu nic nestalo. Buď má dobré právníky,nebo amnestie, nebo....atd.
    Je to také tím,že na zlé věci rádi zapomínáme,mezitím přijdou další a nula od nuly pojde, nikdo se ničeho nebojí.Co si pomyslí policisté,kteří dny a noci řeší případy,chytnou pachatele a ten je za chvíli na svobodě.
    Chtělo by to přitvrdit,v rámci zákona, a změnit v některých věcech legislativu,jinak toho můžeme brzy litovat.Kde berou lidé tu jistotu,že musí být pořád líp a líp a jsou schopni si to jakýmikoliv prostředky vybojovat?
    Ať se Vám daří. Váš vděčný čtenář
  • Vážený pane Steigerwalde, na vaše komentáře v MF dnes se vždy těším,jste neobyčejně výstižný a výjimečný pozorovatel.Děkuji za vaše Heiku ze soboty 13.7.2013. Na malém prostoru jste obsáhl mnoho témat a Vaše pronikavé úvahy jsou přeplněné inteligencí, jsou břitké, vtipné, odvážné. Pozoruji, že píšete stále lépe a já Vás obdivuji a tleskám Vám. Děkuji a těším se na vše co uveřejníte. Přeji Vám pevné zdraví,
    Vaše E. S.
  • Milý pane Steigerwalde,
    marně hledám na netu Vaši emailovou adresu, kde bych Vám chtěla poděkovat za Váš trefný komentář "Než se z Masaryka stal tatíček...", tak volím alespoň tuto cestu. Tohle "kdákání" falešných "vlastenců" a zlá nálada, kterou tu mnohdy pozoruji oproti někomu, kdo narozdíl od mnohých spoluobčanů může nabídnout zahraniční zkušenost a vnitřní možnost porovnání, mě dost mrzí. Zvlášt, obrací-li se to proti tak kvalitnímu člověku jako je Karel Schwarzenberg. Přeji Vám vše dobré a těším se na Vaše další komentáře.
    Čtenářka z Brna
  • Vážený pane,jsme s manželem Vašimi dlouholetými čtenáři.Na Vaše komentáře se vždy těšíme,mluvíte nám z duše.je až neuvěřitelné,jak přesně vystihnete to,co by jiný horko těžko formuloval-viz mne- *2* Srdečně Vás zdravíme,jen tak dál!!!
  • poděkování

    Dobrý den, pane Steigerwalde, dovoluji si popřát Vám do roku 2011 pevné zdraví a stále tak skvěle formulované články v MF Dnes. Vaše komentáře jsou skvostné a vždy velice trefné. Nám čtenářům přeji, aby pramen Vašich myšlenek byl stále tak působivý a Vaše haiku nebylo poslední.Anna Pulicarová
  • Ahojky Karliku

    Nevím,jestli se na mě budeš pamatovat,a jestli ti mohu -vzhledem k tvé pozici vůči mě- tykat,ale jsem tvůj bývalý spolužák ze základky v Lomnici.Byla to taková tlupa:Staněk,Vokřínek,Ty,a taky já,Pepík Šulc jsem se mezi vás občas vloudil.Vzal jsi nás do Obory kde jste myslím bydleli a mě se to tam moc líbilo.Zkoušel jsem někoho najít na Netu,ale nepochodil jsem.Já bydlím hodně let na Kladně,ale do Lomnice se občas zajedu podívat a zavzpomínat.Asi sem tento příspěvek nepatří,ale snad si i ty občas zavzpomínáš.Přeji ti hodně sil do další tvojí práce a hlavně pevné nervy.Ty ale asi už máš vytrénované při kontaktu s tolika lidmi s různými názory.Jestli budeš mít čas a hlavně chuť se mi pár slovy ozvat,budu moc rád.Promiň,ale jinde jsem se na Tebe pochopitelně nedostal.Měj se hezky.Josef.
  • nikdo nás nezradil

    Nemohu souhlasit s obsahem Vašeho příspěvku ze dne 22.9. 2009.To, že prezident Obama nejspíše zastaví výstavbu radaru v ČR nesouvisí podle mého názoru s vnitropolitickou situací u nás, nýbrž s tím, že si americká administrativa uvědomila,že domělá hrozba raketového útoku ze strany blízkého východu, nebo snad ze strany KLDR není aktuální,ani v budoucnu. Nikdo nemá v dnešní době zájem rozpoutat nějaký celosvětový konflikt, ty časy už jsou dávno pryč,i tehdy se toho obávali, svět je globalizací a různými aliančními a hospodářskými smlouvami sjednocený, tedy alespoń tehdejší nepřátelé bipolárního světa.Samozřejmě to není vina ČR, že se USA rozhodla pravděbodobně nepostavit u nás radar.I kdyby politici a veřejnost byla pro, nemáme na to už jenom proto , že to financují USA a je to jejich projekt žadný vliv.Jak se odvoláváte na volby po roce 45, musím přimomenout, že chápu občany , kteří hlasovali pro KSČ, byla taková nálada, zejména zbůsobená osvobozením rudoarmějci. Zejména však nebýt dohody spojenců, mohli nás osvobodit fakticky američané.To byla největší chyba a já to považuji za stejnou dá se říct zradu jako byla Mnichovská dohoda.Ještě bych chtěl přimomenout, že při vstupu do NATO sem slyšel, že to je nejdůležitější a poslední krok k trvalé bezpečnosti naší země, čemuž opravdu věřím, i tedy po historické zkušenosti z Mnichova.Tedy výstavba radaru nebyla v naší moci, jak říkáte,tak by se rozhodli pouze američané, navíc by výstavbu uskutečnili i s přispěním našich politiků, kdyby k výstavbě došlo a nedbali by postoje naší společnosti.S pozdravem Váš čtenář
  • Zabít či nezabít komunisty

    Reaguji na Váš článek v MF Dnes ze dne 21.11.2008 s názvem "S holemi a noži na komunisty" Ač se snažím si Vás vážit za Vaši aktivitu a nejen tu novinářskou, tímto článkem jste to dost přestřelil.Z obsahu článku jste tak "zralý" na trestní oznámení. Ono nestačí, že násilím se řeší romská otázka, to chcete vyvolávat násilné nepokoje vůči cca 14 % občanů /volitelů/ KSČM. Zatím ji nikdo nezakázal !!! Nebo co si myslíte o dnešní "demokratické" mládeži, která si vybíjí svoji energii ne na hřištích, ale násilím na lidech, že to pochopí jinak než jít na komunisty s nožem.Takže se domnívám, že už i Vám došel "ideologický prach" a chcete to řešit vraždami. Nebo si myslíte, že všichni čtenáři pochopili ty Vaše /s prominutím/ bláboly. S HOLEMI a N O Ž I NA KOMUNISTY. Možná by Vám nevadilo, kdyby jste radši napsal nějakou hru a přišel při tom na jiné myšlenky. N Á S I L Í prosím N É É É É É !!! ať je to kdokoliv.
  • Babiččino údolí

    Plně souhlasím se zněním příspěvku, který odeslal autor "Jara" a myslím, že jsem byla pouze jednou z mnohých, komu bylo z Vašich názorů hodně smutno. Pronášet výrok o "vycpání Němcové!!!!" , to je vrchol nevkusu a arogance.
  • Babiččino údolí

    Pane Steigerwalde,dovolte vyjádřit Vám můj obdiv nad tím, že až do vyššího věku se Vám podařilo zachovat si názory hloupého malého kluka (dnešní Vaše vyjadřování v pořadu ČT2), jistě víte, co jste tam pronášel za " moudra". Bylo mi z Vaších názorů špatně. Myslím, že péče o budovy v Babiččině údolí není až tak pochybná věc jak se zdá Vám a srovnávat dům, kde se narodil Gottwald s domem, kde žila naše snad nejslavnější spisovatelka (podle Vás "ňáká" Němcová), svědčí o slabosti ducha a o vskutku "vysoké" inteligenci. Blahopřeji Vám, vytáhl jste se!
  • Paroubek je lepší než kterýkoliv zbohatlík

    Rozhodně,stejně jako většina čtenářů,nemohu souhlasit s názory Steigerwalda,poněvadž pan Paroubek i přes některé své chyby,stojí a hájí práva obyčejných,poctivých lidí a bojuje proti spekulantům a podvodníkům všeho druhu.Bojuje hlavně proti těm,kteří zneužili důvěru občanů,například V.Kožený,Dyba,R.Salzmann a mnoho dalších
  • Poplatky u lékaře

    Reaguji na Váš člának v MF DNES ze dne 27.9.o poplatcích.Všichni píší o pop.u doktora a ještě jsem nečetl,že by někdo k tomu přidal pop.v lékárnách,ty mě zlobí ještě víc.Proč to taky nějak neokomentujete.99 % pacientů,kteří navštívý lékaře,dostane recept a dalších 30 kč odevzdá v lékárně,tak si myslím,že je to ještě horší,než když zaplatím u lékaře.Napište o tom něco do novin,s pozdravem M.H.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit