Přejít na výpis diskuzí

Karel Jaromír Erben

OSOBNOST 31.12.2006 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ti idioti co o Erbenovi říkají, že to byl Gay apd.. Jste ubožáci !! Je to náš jeden z nejznámějších básníku a místo toho abyste byly rádi, že naši českou literaturu trochu pozvedl mu jenom nadáváte ?? !!! *16* Je mi vás líto !! Kam ten svět spěje když takovíhle cucáci rozhodují o tom jaký asi byl a pomlouvají jenom proto, že se o něm ví a o nich se nikdy nikdo nedozví až zemřete zachvíli o vás nikdo ani nevzdechne !!!
    • Pravda,jsou nemožní a jestli mají dál v plánu ho tu pomlouvat tak ať vypadnou!!!!!!! *16* *10*
    • Lordigirl
      Co se rozčiluješ, každej má právo na vyjádření názoru. Dávno nežijeme v komunismu. A pokud si někdo myslí, že byl gay, tak ať si to myslí. Má na to právo. A upřímně, jeden z představitelů romantismu, že by neexperimentoval se sexem?
      • Ty tu moc nepiš Ano??:)
  • Kytka

    Erben byl docela závislák. Psal,psal a psal. A ještě takový kraviny. *1*
    • Kytice

      Karel Jaromír Erben toho v životě dokázal hodně každý tohle nedokáže *4* *14* *4* *3*
    • Re: Kytka

      Já ti dám takoví kraviny až se s toho... *5* *16* *5* *16*
  • as

    postava na runescape 59 meno koryt heslo honko32lop
  • Jestli ti ubozaci rikaji, ze bel gay a mysli to jako urazku, jso jen omezeni homofobove, ale pokud gay byl, tak to snad nemeni nic na tom, ze to byl velikan! Byt gay neni urazka!!!
    • Cože buznaa ? FUUUUUJ :D :D :D :D :D :D
  • ouuuuuooooouuo

    ououou zajímavé *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
    • Re: ouuuuuooooouuo

      *7* *7* Seš vůl nebo eště větší???? *7* *7*
  • ................

    Erben byl skvělý básník *3* *14*
  • Když jsem byla menší, líbily se mi pohádky K.J.E.
    Teď jsem objevila kouzlo jeho "hororu" s názvem Kytice-ta je prostě bezkonkurenční:-)!!! Některé balady se učím zpaměti a jsem moc ráda, že toto dílo napsal náš český spisovatel.
  • =D

    Koukám, že se to tu inteligenty jen hemží.. už to, jak tu na sebe velmi na úrovni nadáváte vypovídá o vašem vysokém IQ .. xD
  • krutý

    fakt husty fakta *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit