Přejít na výpis diskuzí

Karel Jaromír Erben

OSOBNOST 31.12.2006 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ostuda

    Proboha!Takové nesmysly!Někdo by s tím měl něco udělat a co nejdřív.Některý příspěvky,co tu jsou úplný bludy.Admine,smaž úplně všechny kraviny,co tu kdo napsal a můžeš je vymazat i v celích osobnostech.cz!!!Je to opravdu šok!!!
  • kyti
  • dělá erben taky rozhovory do televize ???? *8* bych mu ho vykouřil na kameru *14* *14* *14* jéé to by bylo boží *4*
  • cau vy kkosove ja jsem taky kokos kvuli toho tu pisu
  • To, že je kytice poněkud morbidní je sice pravda, ale také si musíme uvědomit,že se jedná o balady,někdo tuhle morbidnost odsuzuje, někomu se líbí... můj osobní názor je, že je kytice dobrá kniha a stojí k přečtení. Přijde mi zajímavé to,že se Erben inspiroval i událostmi,které se prý někdy staly (např. Svatební košile)
  • erben pise preci pohadki se smutnim koncem ale presto to jsou prekraasne pohadki a strasne se mi libi jsou ze vsech pohadek nejhezci a nejsou pitomi jako treba pohadkova snehurka a smolicek pacholicek jsou tak uzasne a podke mne je erben nejlepsi spisovatel na sfete mi ve skole mame jakuba erbena a on chce bit take spisovatel to snat fsichni erbenove chcou bit spisovatele? jo a vi pisete hlouposti ha ha ha *14* *14* *14*
    • Víš o tom že existuje také tvrdé Y ??? *3*
    • Ty dobrej češtin :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit