Přejít na výpis diskuzí

Karel Gott

OSOBNOST 4.3.2011 
986 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 55555
    Vážený pane Karle Gotte, ráda bych Vám popřála do Nového roku 2018 především skálopevné zdraví. Ať se vracíte s chutí a radostí všude tam, kde Vás rádi mají a na pódia, kam patříte. Přeji Vám ať konečně ustanou kolovat po internetu i médiích, Ty nedůstojné příspěvky o Vás. Já věřím stejně jen tomu, co Vy osobně řeknete přes televizní obrazovku nebo přes rozhlasové stanice. Je smutné, že se mnozí lidé schovávají za různá anonymní jména a kdo se jím znelíbí, toho posečou slovně jako kosou. Ať odhalí svojí identitu a možná by to byl šok, kdo to vlastně píše, že Vážení anonymové?
    Já, pokud bude příležitost, tak Vám sem na tyto stránky vždy napíši pane Karle Gotte ve vší slušnosti a úctě.
    Víte, patřím mezi těch mnoho obdivovatelů Vás pane Karle Gotte, kteří nezapomínají na to, kdy nám bylo s Vámi, i když jen virtuálně velmi dobře a já věřím, že tu zanedlouho opět stane, ten náš nádherný Karel Gott a vše bude jako dřív.
    Chce to odvahu, sílu a chuť to nikdy nevzdávat.
    Pojďte Karle Gotte do toho , ROK 2018 bude patřit opět Vám a Vaší přítomnosti !
    Vlasta Froňková z Prahy.
  • Bohužel, tady už je nedostatek soudnosti, tak ať si je ještě užije...
  • Potvrzeno - liška je falešná.
  • Karla Gotta a jeho nosatou Ivanu nemusím..Koho dnes zajíma ohraný Gott,a jeho rodina - nikoho čau *1* *1* *1*
  • Vážený Mistře,přeji Vám i Vaší rodině krásné a klidné svátky a děkuji za čokoládové LP,které jako dárek na Mikuláše splnilo vše,byl jste dobrý a na obal jsem slíbil vyrobit rámeček. Budete umístněn v kanceláři školní účetní na Šumavě.Mirek
  • 55555
    Vážený pane Karle Gotte, dnes je 1.Adventní neděle, začíná VÁNOČNÍ ČAS, čas klidu, pohody a splnění všech přání. Já Vám i Vaší rodině přeji, ať se nedáte nikým a ničím odradit. Ať máte spoustu úspěchů, mnoho příznivců, mezi které patřím i já. Není nutné, abyste nás osobně znal, je důležité, abyste věděl, že nám záleží na Vašich úspěších, že je nás mnoho, kteří Vás obdivují a mají k Vám úctu a že za Vámi stojíme v každé situaci. Nechci psát za ostatní Vaše příznivce, ale věřím, že v jednotě je síla. Pevné zdraví, ať se daří a " ZŮSTAŇTE SVŮJ ". Vlasta Froňková z Prahy.
  • Luky1987
    Taky Kájovi gratuluji k 42. Slavíkovi
  • Kdyby Karel Gott žil ještě 20 let ,tak ještě 20 krát by dostal Slavíka *4* U něj je to jistota ,že ho dostane.
  • 55555
    Vážený pane Karle Gotte, blahopřeji Vám k získání 42 ZLATÉHO ČESKÉHO SLAVÍKA ZA ROK 2017. Společně s Lucií Bílou jste alespoň podle mého názoru těmi nejskvělejšími a charismatickými umělci. Pane Karle Gotte přeji Vám pevné zdraví, ať se Vám hodně daří a ať je Váš diář stále plný uměleckých aktivit i v roce 2018. Vlasta Froňková z Prahy.
  • Goťáku, gratuluji k 42. Slavíkovi!!!!!
  • Dnes proběhne vyhlášení 52. ročníku Slavíka, přeju si, aby Goťák dosáhl na 42. trofej. Poslední tři ročníky Českého slavíka vyhrál s náskokem alespoň 10.000 bodů (v jubilejním ročníku 2015 měl na 2. Kluse náskok dokonce 52 tis. bodů!), snad podobného odstupu na ostatní dosáhl i letos. Nikdo se mu na české hudební scéně nevyrovná!!
  • Luky1987
    Taky mám rád Káju
  • Karle, doufám, že za týden dostaneš svého 42. zlatého slavíka! :-) Moc ti ho přeji!!
  • Hezzke písně má!
  • proč se opakovaně prezentujete jako nesoudná fanynka, co slídí po každé informaci a božského Káju pronásleduje na každém kroku? Mám obavy, abyste si dalším úlisným průjmem nezapatlala klávesnici. Vaše nekonečné podbízivé výlevy sdělované ve veřejném diskuzním fóru velkými písmeny hraničí s obsesí. Možná trpíte citovou deprivací, ztrátou sebeúcty, absencí mužského vzoru v dětství, zklamáním a nedostatkem sebevědomí. Projekce nenaplněných životních představ do populární osobnosti - vysněného idolu, jenž o vaší existenci nemá nejmenší tušení, vám může přivodit další frustraci. Doporučuji vymanit se ze začarovaného kruhu neúměrného vzhlížení a platonického zbožňování. Vždyť reálný svět poskytuje tolik hodnotných podnětů i spřízněných duší, které si jednak zaslouží a druhak ocení a zejména opětují vaši úctu, přátelství i lásku. Přeji vám, abyste si vážila především sama sebe, což je cesta k přirozené spokojenosti. Karel Gott je výdělečná fabrika, jeho popík je spotřební artikl, jímž živí sebe a svou rodinu i ve svém pokročilém věku více než slušně. Za to ho určitě netřeba zbožšťovat. Mějte krásný konec podzimu, srdečně zdravím.
  • svateku
  • 55555
    Vážený a milý pane Karle Gotte, jste nositelem jména " KAREL", které Vám Vaši rodiče, když jste se narodil dali. Oni moc dobře věděli, že toto slavné jméno " KAREL", jak v historii, tak v budoucnosti mělo a bude míti sílu a slávu, úctu, pokoru a talent. Slavíte svůj sváteční den, ať ze všech rádií i dalších médií zní Váš hlas s písněmi, a jak nyní skončil pořad " KLEC PLNÁ SLAVÍKŮ " na ČRO2 patřil jenom Vám. Moderátor vyzdvihl Vaše celoživotní úspěchy a uznání, sice jen v kostce, ale bylo to nádherné, taková menší pocta k Vašemu dnešnímu svátku milý Karle Gotte. A jak bylo v tomto pořadu uvedeno závěrem : KAREL GOTT JEŠTĚ ZDALEKA NEKONČÍ, KAREL GOTT JEDE DÁL !
    MILÝ KARLE COTTE VŠE JEN TO DOBRÉ, PEVNÉ ZDRAVÍ A ZŮSTAŇTE MEZI TĚMI A S TĚMI, CO MÁTE RÁD, VĚŘTE, ŽE STOJÍ ZATO JÍT SVOJÍ CESTOU A DÁL !!! Vlasta Froňková z Prahy.
  • Co tím chtěl básník říci?
  • Karel Gott má ten dar,že na každého člověka umí zapůsobit dobře. Každý ho bud přímo miluje,obdivuje,nebo aspon bere za dobrého zpěváka. Je to člověk,který snad ani nemá nepřátele. Já sama jsem za život poznala jen 2 lidi,kteří o něm mluvily škaredě,ale myslím ,že to jsou poravdu jen minimální vyjímky. Já osobně fanynka přímo nejsem,ale uznávám,že je to dobrý zpěvák a je pilný,když i po nemoci se stále snaží. Jeho alba pravidelně kupuji jako dárek k Vánocům svým blízkým,kteří ho dost obdivují.
  • Luky1987
    Karel Gott toho hodne dokázal a nic proti nemu nemám je legendou české hudební scény a bývalé federace

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit