Přejít na výpis diskuzí

Karel Gott

OSOBNOST 4.3.2011 
986 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A mne se zase libi "Nevinna". Ave Caesar.

  • Luky1987 a kolko toho mas v sebe, nehanbis sa?

  • Luky1987

    Od Karla Gotta sa mi najviac páči pesnička Zůstanu svůj akorát

  • MartinDyntar

    Jen jsem se nudil a kvuli tomu jsem blbe zertoval...nic vice a nic jineho v tom nebylo. Dekuji za prominuti vsem..

  • MartinDyntar

    Karle pane jo skoda ze jsem znal tvou jednu pisen z popelky...odpust me in memorial prosim ty nevhodne a nevkusne me komentare v tomto foru vzdyt pro nemce jsi byl buh...at me charlotta promine me predesle komentare..dekuji.

  • MartinDyntar

    Km nejsi ty nejaka hackerka..no co na to rict jiny kraj jiny mrav...prelouskat to po tobe do cestiny me moc nejde no understand...but colling 776 778 044 and please stay with my and please rescue me...ok..its beautiful foxes..


  • Paní Vlasto,přestože si pan Gott Vaši zprávu už nepřečte,věřím,že z toho zpěváckého nebe vidí,kdo na něho vzpomíná s láskou a úctou.Dal mi mnoho svým zpěvem a svým vystupováním.Nikdy nebyl laciným frajerem,jak jsem poznal při jeho cestách do tehdejšího západního Německa na hraničním přechodu v Rozvadově.Přes svůj věhlas byl velmi skromným a slušným člověkem,který vždy pozdravil jako první.Noste vzpomínku na něj v srdci,jako ostatně velká většina lidí,kteří byli odchováni českým popíkem.

  • Dovolím si opravit zprávu,že pan Gott se vyučil elektromontérem.Vyučil se v ČKD Praha elektromechanikem,což má s elektromontérem společný pouze základ slova.Elektromontér musí s elektřinou kamarádit trochu blíže než jen po vypínač,elektromechanik dělá vinutí a podobné úkony,ke kterým je bezpochyby také třeba preciznosti,kterou pan Gott nejlépe uplatnil nejen v řemesle,nýbrž hlavně v umění.Kdyby na sobě nepracoval,nebyl by to on,kdo československou a posléze českou kulturu (zejména hudbu) vynesl na evropské nebe.Nikdo jiný,kromě paní Pilarové a pana Matušky,nemohl znamenat víc.I výše zmínění dva zpěváci zůstávají za ním,i když o krůček.Prostě pan Gott byl pan Někdo a zůstane navždy v srdcích lidí,kteří milují český pop

  • Luky1987

    Ešte pesnička Zůstanu svůj sa mi páči od neho. Inak škoda Karla Gotta

  • Luky1987

    Inak ho nemusím Gotta ako speváka

  • Luky1987

    Kdepak ty ptáčku hnízdo máš, táto pesnička sa mi najviac páči od Karla Gotta

  • Luky1987

    Českých spevákov a speváčky nemusím. Ešte akorát jedine, ktorá česká speváčka sa mi páčia pesničky od nej tak Ivetka Bartošová. Škoda, že už nežije

  • Luky1987

    Karel Gott bol nič moc ako spevák 

  • Luky1987

    Karel Gott bol dobrý český spevák jeden s najlepších, R.I.P.

  • casanova

    😍😇

  • Luky1987

    Aj keď som ho nemusel ako speváka Karla Gotta, tak nech odpočíva v pokoji

  • 55555

    Milovaný pane Karle Gotte, přišla jsem dnes naposledy, chci Vám do nebe, mezi ANDĚLI poslat ten nejsrdečnější pozdrav, krásné vzpomínky na Vás, které se již nikdy nebudou opakovat a ten čas růží se nikdy nevrátí. Je to bolestná rána a ta se nikdy nezahojí. Přišlo to tak náhle a zasáhlo to celou planetu. 

    Vděk, radost, štěstí a láska bude patřit jenom Vám pane Karle Gotte, měl jste krásný život, plnohodnotný, umělecky bohatý, byl jste obdivován a milován. Už nikdy a nikdo podobný  Vám pane Karle Gotte se nenarodí. 

    Zůstanete mezi námi, protože jste zde zanechal písně, obrazy, umění, které nemá ve světě obdoby. 

    Nikdy jsem si tento den nechtěla připustit, bála jsem se, že to nezvládnu, že mé slzy z očí budou padat a zkrápět zem. A je to tak. 

    Už si tuto mojí zprávu neprečtete, ale já nikdy na Vás pane Karle Gotte nezapomenu. 

    Vlasta Froňková. 

  • 55555

    Přeji hezký, i když trochu smutný den Vám všem i těmto stránkám TISCALI. cz.

    Proč jsem přišla ? Protože se dnes ve všech médiích Českých, Slovenských, Německých, Ruských a dalších evropských zemích objevila velmi smutná zpráva. Náš pan Karel Gott je vážně nemocen. 

    Věřím, že opět lékaři pana Karla Gotta postaví na nohy, že se stane zázrak, že nás Bůh vyslyší. Možná je to vážnější, než v roce 2015, ale kdo věří současné medicíně, tak ví, že je na hodně vysoké úrovni a pokud bude pan Karel Gott poslušným pacientem a bude se šetřit, tak se uzdraví. 

    Vůbec nelze spekulovat, proč, kdy a jak se to přihodilo, že z ničeho nic, se dnes ráno tato smutná zpráva objevila, ale pan Karel Gott byl poslední dobou velmi smutný, řekla bych unavený. Nelze se divit, protože jeho tempo, kdy přecházel z jedné aktivity do další, bylo alarmující. Jenomže pan Karel Gott, který celý život byl a stále bude chtít být mezi kolegy, svými fanoušky a dělat, to co miluje - zpívání, se svého poslání nebude chtít nikdy vzdát. Je to droga, je to láska plná emocí a chuti slyšet potlesk, jásot a bezmeznou touhu se těšit na příští vystoupení. 

    Nemějme to panu Karlu Gottovi za zlé, on má všechny lidi rád a rozdal by se, i kdyby to mělo být naposledy. 

    Pane Karle Gotte pro nás budete tím nejlepším, nejžádanějším, nejlaskavějším a nejmilejším mužem a umělcem ČESKÉ REPUBLIKY. 

    Zvládněte to, porazte tu ošklivou nemoc ať můžeme si říkat " ŽE VÍTĚZ KAREL GOTT MÁVÁ NÁM " ŽE CHCETE ZPÁTKY DÁT ČAS  " ŽE ŽÁDNÁ SRDCE NEHASNOU " A ŽE POSLEDNÍ PÍSNIČKA JEŠTĚ DLOUHO NEZAZNÍ  ". 

    ZDRAVÍ, ZDRAVÍ A OPĚT ZDRAVÍ !!!  Vlasta Froňková. 

  • 55555

    Přeji hezký večer Vám všem i těmto stránkám TISCALI.CZ.

    Proč jsem přišla ? Chtěla bych touto cestou poblahopřát panu Karlu Gottovi a jeho dceři Charlottě Elle za vítězství a získání OCENĚNÍ " ČESKÁ DVANÁCTKA " s nádhernou písničkou SRDCE NEHASNOU. Po 12.týdnů se písnička udržela v HITPARÁDĚ " ČESKÁ DVANÁCTKA ", kterou týden co týden vysílá ČRO2, pod vedením moderátora pana Martina Hrdinky. 

    Je to úžasná písnička, na YOUTUBE má již 11 mil. shlédnutí a to není samo sebou. Oba interpreti dali do písničky svá srdce otce a dcery, znělo to opravdově a síla rodičovské lásky byla slyšet v každém tónu.

    Mám jedno přání a prosbu : Vážený pane Karle Gotte prosím, předejte tuto cenu Vaší dcerce Charlottě Elle, ona si jí zaslouží, bude mít chuť a energii pokračovat v tom, co jste jí jako rodiče dali do vínku - stát se slavnou a nikdy neprohrát.

    Hodně zdraví, štěstí a další krásné písně, třeba i duety, Vám přeje pane Karle Gotte, Vlasta Froňkovå ☀️

  • Luky1987

    Karla Gotta nemusím jako zpeváka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit