Přejít na výpis diskuzí

Karel Čapek

OSOBNOST 31.12.2006 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám to jako referát do literatury a moc mi tato stránka pomohla. *3* *4* *3* *4* *3* *4* *3* *4*
    • Já taky *1* *1* *1*
    • já taky *5*
    • Mě taky tato stránka pomohla je fekt supééééééééééééér. *4* *4* *3* *3*
  • To oni a ne my... jako.... Se pořád o něm učí? Test sem zvoral! Moh sem dostat 3 a kvůli němu mám jasnou baňu! To i P:-P to zvládl, zkrátka všichni kromě mě... (nemyslete si, že chlastám, komentář je určen pro přátele)
  • jste velmi dobry spisovatel jake to je byt spisovatelem když pišete mate vubec čas na rodinu nabo na vaše jine konicky a bolí vas ruka když skoro celí den pisete ja bych to nevydrřela protože když mne boli ruka tak bych to tak dlouho nevidržela a taky se divim že nekdy nemáte chut toho nechat ja byh to ho nechala hned po ani ne 3 strankach vasi rodiče musiou byt na vas pyšny *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Dobrý den já bych se chtěla zeptat, v devatero pohádek je doktorská pohádka. A já bych se chtěla zeptat jaké v tom byly ty nemoci takové ty divné názvy Já vím jen ŠVESKYTÝDU a dál nevím prosím pomozte máme to mít do čtenářského deníku.A ještě jaké do toho byly zapletené další pohádky NÁZVY prosím pomozte mi někdo *13* *13*
  • dobre
  • Článek z roku 1924 "Proč nebýt komunistou" dokonale vyjadřuje stav jeho myšlení, takové to - co by bylo, kdyby to tak bylo. Pouze jeho úvaha, nic víc.
  • Čau

    *3* *4* *8* píšudo čtenářského deníku o Karlovi Čapkovi
  • zahrádkářství/pěstitelství

    Mám v rámci zápisu do čtenářského deníku zjistit, jaký měl Karel Čapek vztah k zahrádkářství/pěstitelství. Štve mě, že jsou všude jenom data, kde co studoval a co napsal. Strohý, suchý data. O jeho zálibách, koníčcích, o tom, jaký byl nikde ani slovo. To mě štve. Že na lidi po smrti už nikdo nekouká jako na lidi. Se zájmy, chybami, klady a zápory... No nic, možná jsem až moc romantická duše.
    • Stačí si přečíst Zahradníkův rok a máš na to Čapkův vlastní názor..:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit