Přejít na výpis diskuzí

Josh Groban

OSOBNOST 31.12.2006 
190 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anetajs

    Re: Nezmeškejte!!!

    a bude josh jen v tomhle díle nebo i jiných dalších???
  • qualana

    Soutěž

    Na Joshových českých stránkách byla vyhlášena soutěž k prvnímu výročí jejich založení. Více na www.joshgroban.cz
  • qualana

    Nezmeškejte!!!

    Z nějakého záhadného důvody se mi tu mažou novinky, které napíšu, tak abyste o ně nepřišli, dám je sem *5*
    1) 8.11. budou na ČT2 dávat díl Simpsonových (Hysterka Líza), který se týká jak Joshe, tak i jeho fanoušků. Protože jste ho možná ještě neviděli, tak vám neprozradím jak *15*
    2) 9.11. budou spuštěné Joshovy nové oficiální stránky (stále www.joshgroban.com). Včera se k tomu objevil trailer na http://www.youtube.com/watch?v=o8bt N4EcsdI
  • Re: fotka

    ježiš,a co teprve v tý modrý košili!!! *14* jste sadistky,fakt a chcete mě zabít *1*
  • fotka

    co mi to děláte??co ta první fotka??proč??teď zase nebudu celý dny myslet a koukat na nic jinýho *14* prostě úúúúúžasný!!lehce zarostlej,bílá košile,bože *14*
  • qualana

    Re: :-D

    Ach lidi, opravdu nás tu před rokem bylo tak málo? Kdyby tak fanoušci přibývali ještě rychleji... *5*
  • melilotka

    :-D

    Z nostalgie jsem si tady dneska přečetla všechny příspěvky. Od prvního z r. 2005! až do posledního. A zjistila jsem, že jen za poslední rok nás tu přibylo cca 40. Loni v srpnu jsme jásaly, že jsme přehouply třicítku *1* Tak doufám, že to bude stejným tempem i pokračovat. *4*
  • qualana

    50!!!

    Grobies, díky vám všem, kteří jste už hlasovali na Facebooku pro Joshův koncert v Praze. Dobrá zpráva je, že jsme stále ještě první. A druhá ještě lepší zpráva je, že k dnešnímu dni vedeme 50:27 nad Salt Lake City! Ještě 4 hlasy a bude to dvojnásobek *15* Tímto vyzývám všechny, kteří se náhodou ještě nezapojili do hlasování, aby tak učinili na
    http://apps.facebook.com/ilike/ artist/Josh+Groban/come_to_my_town
    A do konce roku to dotáhnem na stovku, což? *3*
  • qualana

    Mezinárodní den Grobanites

    Pro ty, co by to náhodou nevěděli, připomínám, že dnes 27. 8. je Mezinárodní den Grobanites. Je to náš svátek, tak si ho pořádně užijte *1*
  • millagros115

    Zdravím

    Koukám, že nejsem sama postižená Joshem *14* e nás víc, to jsem ráda *3*
  • Re: Re: .

    jj,přesně tak!!!!dokonalej chlap..!!! *14* *14*
  • anetajs

    Re: .

    no jistě že je nádhernej,Josh je prostě nejkrásnější muž na celým světě a všech dob!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! *14* *14* *4*
  • .

    on je prostě nádhernej,fakt!! *14*
  • petrucha

    Blog.cz se Grobanizuje:)

    Takže,kdo to ještě neví, založila jsem blog o Joshovi, tak se tam můžete kdyžtak podívat(myjoshgroban.blog.cz). *3* *4*
  • mclucky

    Re: Re: Výzva

    No, bylo by to hezký, krásný, úžasný....ale *7* ....nevim, no...snad se to podaří. A jestli se to podaří, tak se taky někde zkácim. *14* *14*
  • petrucha

    Re: Re: Re: Konečně kvalitní hudba v rádiu!:)

    No tak to netušim..Ale jestli ne!!Tak ať si mě nepřejou!! *5* Já myslim,že kdyby se fakt všichni zapojili,tak by nemohli nic dělat...*4*
  • Re: Re: Konečně kvalitní hudba v rádiu!:)

    Myslíš, že mají vůbec Joshova CD? Ale kdybychom je bombardovali žádostma, třeba by nakonec něco pustili, aby už od nás měli pokoj.
  • petrucha

    Re: Konečně kvalitní hudba v rádiu!:)

    Jéé víte jak by to bylo dokonalý,kdyby hrála celý den v rádiu jenom Joshova hudba?!!!! *15* *1* *14* *14*
  • petrucha

    Konečně kvalitní hudba v rádiu!:)

    zdravím všechny, rozhodla jsem se, že naše český rádia potřebují konečně přehrávat nějakou dobrou hudbu,TAKŽE: nechám zahrát na nějaký stanici Joshovu písničku *3* Eště nevim kde a jakou (dám včas vědět). Jenom mě napadlo, že byste se mohli připojit a taky tam zavolat a dát nějakou přehrát (takovej den Joshovejch písniček v rádiu *1* ). samozřejmě, že si všichni můžeme přehrát jeho písničky doma a neutrácet takle peníze za telefonování,ale třeba by se tímhle způsobem mohl dostat víc do podvědomí lidí a získat tak víc fanoušlů!! *4* Tak co řikáte? Je to dobrej nápad? *7*
  • petrucha

    Re: Re: Re: Grobanites na facebooku

    Díky:) Už jsme tam 4:D Ale aspoň něco..my se určitě rozrostem *3* Jojojo,koncert v Praze určitě bude! *5* Ale fakt nevim jak bych zvládla vidět Joshe naživo... *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit