Přejít na výpis diskuzí

Josh Groban

OSOBNOST 31.12.2006 
190 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • melilotka

    Nové fórum pro české a slovenské fanoušky

    Zdá se, že nám poté, co jsme byly(i) nuceny(i) opustit původní fórum a zakotvit na chvíli někde jinde, opět svítá na lepší časy. Na http://forum.joshgroban.cz najdete nové diskusní fórum pro české a slovenské fanoušky. Stačí se jen zaregistrovat a začít debatovat
    *1*
  • melilotka

    Re: Problém s vkládáním novinek

    mám stejnou zkušenost, zkoušela jsem nějaké novinky ukládat cca před měsícem, na "uložit" jsem si mohla ťukat, jak jsem chtěla, ale nefungovalo. *8*
  • qualana

    Problém s vkládáním novinek

    No tohle je opravdu vtipné. Napsala jsem administrátorovi, aby mi obnovil vkládání novinek, což udělal. Ale je mi to na níc, protože mi novinky nejdou uložit. Už se o to pokouším několik dní. V Exploreru mi to ukáže chybu stránky. Máte někdo stejný problém? Mám tři novinky, které sem chci vložit, ale tlačítko uložit jako by neexistovalo *16*
  • qualana

    nové fotky

    Ty nové fotky jsou speciální *5* Každý týden se na oficiálních stránkách objeví nová fotka. Koukám, že ne všechny mi administrátoři uznali. Škoda, o ty nejlepší jste přišli.
    A to mi připomíná jednu neoficiální novinku. Josh zavedl na Twitteru jakousi malou tradici "Art Sunday". Každou neděli se s námi podělí o nějaký umělecký zážitek mimo hudební scénu. Bývají to výstavy, které navštívil, jeho kresby, fotky (k nahlédnutí zde: http://blimpsandwindmills.tumblr.co m/) apod. *4* Více novinek se dozvíte, jen co mi administrátoři odblokují vkládání *1* nebo na stránkách joshgroban.cz *3*
  • qualana

    Re: Re: Je tu nějak mrtvo...

    Krátce po tom incidentu jsem si psala se skutečnou Katkou a mluvily jsme i o novém fóru. Už se mi ale dlouho neozvala, tak nevím....Možná na to právě teď nemá čas. Hofy je fajn, je ideální, aby nás nikdo nenašel, ale nemůžeme se tam pořád schovávat.
  • melilotka

    Re: Je tu nějak mrtvo...

    hofy je jen provizorní? Já myslela, že je bráno jako plnohodnotná náhrada. Ale tak to mám radost, že uvažujeme, že bude jednou fórum zase fungovat tak jako dřív, i když třeba někde jinde. *4*
  • qualana

    Je tu nějak mrtvo...

    Je tu nějak mrtvo...s tím se musí něco udělat *1* Staré fórum je definitivně opuštěné, bohužel se nemůžeme dostat k jeho správcovství. Nové fórum je zatím v nedohlednu. Teď fungujeme provizorně někde jinde, pokud má někdo zájem se k nám přidat, napište mi vzkaz, zařídím to *5* Brzy se sem pokusím dát nějaké nové fotky a pár aktuálních novinek *3*
  • qualana

    Konec českého fóra

    Bohužel musím oznámit konec českého fóra o Joshovi (www.joshgrobanforum.wz.cz). Byli jsme nuceni tuto adresu opustit *9*
  • melilotka

    Smazané příspěvky!

    Který "dobrák" tu maže příspěvky? I negativní příspěvek je příspěvek a pokud není vyloženě hanlivý, tak by tu snad mohl zůstat, ne?
    *7*
  • Birthday!!!

    Wish happy birthday to our love Josh and happy day to all Grobies!!! *14* *14* *4*
  • anetajs

    Fanklub

    na karaoke.cz je Joshův fanklub tak se tam přidejte *3*
    http://www.karaoketexty.cz/groban-josh-10756/fanklub/strana-1
  • anetajs

    Ahoj

    Po druhé jsem založila na lide.cz diskuzi o Joshovi,tak se mi tam přidejte at mi to zas nesmažou,dík *3*
  • anetajs

    Re: Re: Ally McBeal

    Díky moc *14* *4*
  • qualana

    Re: Ally McBeal

    Hraje ve dvou dílech - 4. řada poslední díl (myslím, že je to 23.), který se jmenuje Svatba (Wedding), tam zpívá You're still you...a v 5. řadě 7. díl Tísňové volání (911), kde zpívá To where you are *1*
  • anetajs

    Ally McBeal

    Ahoj Grobies,chci se zeptat- v jakých dílech nebo části tohoto seriálu hraje Josh???
  • qualana

    Re: Czech Grobanites na Twitteru

    Málem bych zapomněla na to nejdůležitější...Najdete je na http://twitter.com/czechgrobanites
  • qualana

    Czech Grobanites na Twitteru

    Czech Grobanites jsou na Twitteru, takže, kdo má na Twitteru profil, ať je sleduje...Jejich profil bude sloužit hlavně k upozornění na aktualizace na Joshových českých stránkách, abyste byli v obraze, co je nového *1*
  • anetajs

    Re: 76

    já taky skáču radostí *3*
  • bloota

    76

    Páni, zase nás je o něco víc, než předtím. Ani nevíte, jakou skáču radostí. *3*
  • qualana

    Re: Re: Nezmeškejte!!!

    Joshe se týká jen tenhle díl ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit