Přejít na výpis diskuzí

Josef Vinklář

OSOBNOST 31.12.2006 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fakt škoda

    Ať si říká kdo chce co chce a dělají z něho co dělají,každopádně to byl fakt frajer chlap a supr herec a s ním odešlo i kus mýho filmového života.Takovej je život.byl fakt dobrej...
  • skvělý herec

    výborný herec , bavič , človíček , je ho moc škoda ted bude hrat v jinem světě *4*
  • Ach jo.

    Dneska nám odešel.
  • Skvělý herec

    Skvělý herec, sleduji všechny filmy, kde hraje a nikdy fakt nezklamal, dokáže zahrát úplně všechno, moc si ho vážím a obdivuji.
    Ivča *15*
  • SKVĚLÝ HEREC

    Byla jsem dnes naštvaná na denník Blesk,kde se v titulku dočtete o skvélém herci,s nádherným hlasem a jménem Josef.(mám syna 7 let.Josífka)Tento článek dělá z pana Josefa Vinkláře ochmelku a karbaníka.Kdyby se tak starali víc o to jak vláda ,poslanci a senát tunelují ČR,mají tučná konta,pomáhají vědomky i nevědomky vytvářet chobotnici,etnickým skupinám dobré bydlo za daně pracujících,a v nemocnicích umírají děti a lidé na které stát nemá peníze!!!Stydím se za to,že jsem v tom hnusu v naší krásné zemi(zatím)a doufám,že každý inteligentí člověk si nakonec řekne,že onen blesk je tak pravda napůl,někdy ani to ne a titulní stránky dělají z lidí pitomce!!Přeji tímto panu Josefu Vinkláři hodně zdravíčka a ještě hodné úspěchu v divadle i na plátně.A protože mariáš neumím, nepřijedu si s ním zahrát,ale jakmile se v našem městě objeví,půjdu do divadla a uprosím si lístek alespoň do druhé řady, ať ho vidím pěkně zblízka.
  • Kdyžtak si napiš do činohry Národního divadla, kde můžeš třeba poslat dopis. Mně odepsal.
  • znám jeho vnuka chodím s ním do třídy a naše mámi se znaj tak kdyby si chtěl číslo stačí zavolat:720579449 *3*
  • kontkat

    Nevite nekdo nahodou kontakt na Josefa Vinkláře, dik

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit