Přejít na výpis diskuzí

Josef Vinklář

OSOBNOST 31.12.2006 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ach jo.

    Dneska nám odešel.
  • kontkat

    Nevite nekdo nahodou kontakt na Josefa Vinkláře, dik
  • Kdyžtak si napiš do činohry Národního divadla, kde můžeš třeba poslat dopis. Mně odepsal.
  • Skvělý herec

    Skvělý herec, sleduji všechny filmy, kde hraje a nikdy fakt nezklamal, dokáže zahrát úplně všechno, moc si ho vážím a obdivuji.
    Ivča *15*
  • Pan Vinklář

    I když už bohužel není mezi námi, stále obdivuji jeho herecké umění v každém filmu, který v televizi běží. Uměl zahrát všechno!!!Říká se, že káždý je nahraditelný, ale s tím nesouhlasím...Zejména při vzpomínce na pana Vinkláře.
  • znám jeho vnuka chodím s ním do třídy a naše mámi se znaj tak kdyby si chtěl číslo stačí zavolat:720579449 *3*
  • Právě jsem dokoukala film s Josefem Vinklářem Poločas štěstí.Je to film z roku 1984 a hodně mne mrzí,že není zaznamenán v jeho filmografii.Stojí za shlédnutí,mám ho moc ráda a pokaždé u něj brečím.Nevím kdo spravuje tyto stránky,ale měl by ho doplnit.
  • supr herec skoda ze zemrel nejlepsi byl v chaluparich
  • Souhlasím s předešlým příspěvkem.Byl to herecký koncert pana Vinkláře.I v tvrdé slupce bývá někdy něžné jádro....
  • fajn herec

    Pan Vinklár' byl jeden z poslednich vets'ich herci 50 -80. leti. On byl jeden z nejleps'ich ceskych herci.

    Holger, TSFSI.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit