Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Josef Rychtář si objednal posprejování hrobu !
    Ten chlap nemá mozek ? On si vážně myslí,že mu veřejnost poté co 2 dny po Ivetině smrti nahrál rvačku uvěří,že mu někdo posprejoval hrob ? Tak tomu uvěří leda stejný magor jako je on !Rychtář si to objednal..v pslední době do jeho domu chodí podezřele mnoho cizích lidí a je velice pravděpodobné,že se s nima Rychtář domlouvá a dává jim úkoly,co mají udělat ! Například posprejovat hrob !
  • Josef Rychtář je doma u bývalé manželky
    11:05 - Vdovec po Ivetě Bartošové přijel na návštěvu za svou bývalou manželkou Darinou.
    11:32 - Rolety ve vile jsou zatažené, aby nebylo vidět dovnitř.
    To je možné jen ze dvou důvodů,buď aby mohl Darinu zase zmlátit nebo..
  • tento člověk a také Macura mají na svědomí sebevraždu Ivety Bartošové. Myslím že dostatečným důkazem je to že se ti dva po její smrti poprali. To normální lidé nedělají!
  • http://josefrychtarvolnybrzozavreny.blog.cz/1405/rychtar-byl-obvinen
  • tohle prase hnusný není žádná osobnost dobytek jeden *11*
  • Vy neznáte význam slova osobnost? Toto je výsměch všem, kteří něco pozitivního dokázali a mohou být pro ostatní příkladem v jakékoli lidské činnosti. Rychtář není žádná osobnost - je to jen směšná figura, která se přes IB vecpala do médií.
  • Ked ta stretnem naplujem ti do xichtu Ty stara plesen nesiahas talianovi ani spod spiny jeho nechtu Zabi sa aj Ty schizak smrdlavy ozransky nenavidime ta ! Utec
  • Tohle monstrum je už i tady ? *6*
  • panebože proč do Osobností cpete člověka který jediné co dokázal je,že se oženil se zpěvačkou a chová se jako prase.Vždyť je to chudák po kterém by neštěkl ani pes a tipuji,že brzo ani neštěkne.Měla jsem za to,že jste slušné stránky ,ale koukám,že jsem Vás podcenila. *11* *11* *11*
  • hnusíš se mi jak si se choval k ivetě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit