Přejít na výpis diskuzí

John Cena

OSOBNOST 31.12.2006 
111 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • John Cena

    pozrite sa na moju stranku o johnovi cenovi www.cenajohn.estranky.cz . Dííky *1*
  • Re: Pravda

    Hele nedělej zesebe machra a určitě bys ho nezmlatil
  • Re: Re: ll

    jo to ja jo napřiklad john cena,cryme time vs secruity na youtube *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Re: ll

    jj ty sou taky dobry ale jeste sem je nikdy nevidela v telce jenom ve hře *14* *14* *3*
  • ll

    John Cena je borec jak už sem tady psala a libi se tady někomu crime time ty sou taky docela dobry ale JOHN CENA je prostě best!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3*
  • bolo bi super keby mohol prist na slovensko

    john cena ssa mi velmi paci chcel bi som ho vidiet na zivo naj lepsie bo bolo keby prisiel na slovenko *14*
  • Re: ll

    Souhlaaaaaaaaaaas
  • ll

    John cena je fakt MRTĚ SUPROVEJ BOREEEC!!!!! *14* *14* *14*
  • I love John

    Tam mělo být tak mi napište na email....Pardon
  • I love John

    Já milujiiiii Johna Cena!!!Kdyby ste na něho měli nějaké nové fotky nebo cokoliv o něm tak pi napište na email :KackaKrejcirikova@seznam.cz

    Pro síííím já ´ho strašně LOWUJUUUUUU!!!Plsíííík posílejte! *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: my time is now

    a viděl si 12 rounds ten se mi taky hodně líbí :)
  • john15cena

    my time is now

    film s johnem cenou the marine je best
  • Re: Skutečnost!

    Tak to teda 100% souhlasím :) konečně někdo napsal přesně jak to je! nemá smysl se s někým hádat 1. nikdy mu jeho názor na wresling nevyvrátíte a nikdy ho nepřinutíte aby fandil Ortonovi nebo Cenovi.... a 2. Cena má svou roli a Orton zase svou někdo prostě musí být ten "zlý" a někdo zase ten "hodný" ale potom co skončí celá show tak si určitě spolu rádi zajdou na pivo :) vím že opakuju to co psal The Animal ale tak co už! :)
  • Skutečnost!

    Nadávat wrestlerům byste neměli, ikdyž třeba byl feud Randy vs. HHH a do toho přibýhala The Legacy..to je v pořádku..oni musí totiž předvýst jak sou zlí, aby je každý nenáviděl..ale ne, že se v diskuzích dají přečíst takovýhle nadávky..však oni se ve skutečnosti mají přece rádi, jsou to kámoši, jde jim jen o to, předvýst show a vydat ze sebe maximum, aby se lidi bavili a prožívali to..

    ..vy tu nadáváte na Ortona, ale přitom když vchází do ringu, tak na něj tak každej řve a ukazujou palec dolu, ale vždycky tam byla skupinka lidí co mu fandí, protože vědí co je wrestling, vemte si jak musel mít nabitej program...

    Já teda osobně fandím: Batistovi, Rey Mysteriovi a Randy Ortonovi.

    Ale i kdyby byl feud Rey vs. Big Show tak furt vim, že se ty dva ve zkutečnosti maj rádi,jen předváděj show, kterou jim writeři prostě napsali..fandil bych oběma.

    Bez Ortona byste koukali jen na HHH jak se boje s někým jako Jericho apod..

    John Cena si nezaslouží abyste mu nadávali, dřív sem ho nesnášel, furt jakoby machroval atd...ale pak sem pochopil, že je to faktickej borec a to co dokázal tak nikdo jinej nezvládne jen tak. Je to teda Borec a tu show sakra umí udělat kvalitní..nejsem nějákej fanda supermana, ale John Cena je kvalitní, sice má dva a půl triku, ale ty triky sou kvalitní a vždycky perfektně povedený..on je ve skutečnosti dobrej člověk, ale jen měl prostě roli supermana, stim nic nemůže udělat..stejně jako že mu Sheamus vzal titul, tim že ho hodil do stolu jakoby na TLC v Tables Matchi..
  • avril-nely

    Re: Pravda

    Jj správně !!! Akorát mam ještě ráda Jeffa Hardyho
    ten je super a jeho brách matt taky
  • Pravda

    Rozhodně bych neřekl že RKO je jeden z nejtěžších chvatů... a za druhé souhlasim s tim že Si Orton furt volá na pomoc The Legacy... taky souhlasim s tim že pokud nemáte rádi Johna tak sem nechodte... protože John Cena, Batista, Mysterio sou nej.
  • Pravda

    Chcete slyšet pravdu ??
    Tak tady jí máte !
    John Cena je nejhorší wrestler !!!
    Je to superman co každýho zbije.
    V zápase dostává na prdel a pak udělá supermana 2-3 chvaty a vyhraje.
    Je to debílek pro děti malý co nerozumí wrestlingu.
    Chcete fandit kvalitě ?
    Fanděte Jericho,Ortonovi,Morrisonovi a další super borcům
  • john.cena.wwe

    jj john cena je bozi wwe

    *7* john cena je pro me nej wrestlibgac na svete ziju pro nej *14* *14*
  • john cena

    njn john cena to je ale machr je fááákt upe nejlepší z wretlingu.mno prostě chci říct že je to nejlepčííí nba světě.
  • avril-nely

    Re: wrestling

    jjjj *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit