Přejít na výpis diskuzí

John Cena

OSOBNOST 31.12.2006 
111 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • John Cena je prostě dobrej
  • ok ok my it is row hneariding im john cena profesional wrestling
  • Prosim Vás...wrestling je naozajstna bitka...či je to len hrane ? Napište niekto koment..dakujem.
  • JOHN CENA je to ten nej.hrac v cele historii wrestlingu jak říka NEWER GIVE UP!!!!!!!!!!!!!! ČÍHA V NEM OHEN *16* *16* *16* *16* *16*
  • John cena je prostě ten nejlepšíí wrestler já ho miluju i když jsem kluk od mích pěti let jsem ten nejj fanda Johna Ceni a potom jsem jen poznával dalšíí wrestleri a do ted fandim (John Cena a Rey Mytserio) *14* *14* :*
  • JJ suhlasim ved to je Wrestler iba pre detska :D Ma uplne nahovno vykonny!!!!

    Ale on za to nemoze to wwe ho tak zkazila *10*
    Ved si pozrite zapasy 2002 2003 2004 05 06 a potom to slo iba dole z kopca *10*
    Ved sa spametajte ved z neho robia supermana!!!
  • Děláte si ze mě všichni prdel? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Re: Fanclub na facebooku

    vsechno nejlepsi johne k 34 narozeninam :)
  • Fanclub na facebooku

    Na facebooku je jedinej českéj fanclub pro Cenu,Je tu i odkaz http://www.facebook.com/pages/John-Cena-Czech/144189565633306 *1* *1*
  • gaaracena

    Re: Juan Cena

    on není mexikánec ani portorikanec ,budˇme rádi,že změnil svuj vzhled atd,si koukni jeho dvd wwe jak začínál ,ty latex trenky fakt soda vole *13*
  • gaaracena

    Re: NEXUS

    ty když nato koukáš tak si to stahuj v češtině,a né v angličtine,když nerozumíš,Cena neměl na výběr! *16*
  • gaaracena

    Re: eliss

    jo ale ještě je tam rendy orton,a moji mladý miláček John morrison *5*
  • eliss

    jsi nej milují tě ty to totiž nejvíc umíš *3* *14*
  • cena je borec

    JOHN CENA je WRESTLINGOVEJ BŮŮŮŮŮŮH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!! *5*
  • zacbenda

    Juan Cena

    No tak to je fakt husty John cena musí zmenit svoje inicialy na Juan Cena co na to říkáte
  • zacbenda

    NEXUS

    čus lidi co říkáte že se John přidal k NEXUSU, bohužel chudák stoho nemel velkou radost
  • :D:D:D

    John Cena je nej borec!!!!jen jim dej!!!
  • joey.jordison

    33

    všechno nejlepší *3*
  • Narozeniny

    Všechno nejlepší Johne Bud takovej jakej si protože si skvělej!!!!!!!!!!
  • jenniferlopez

    JOHN CENA

    John Cena je upe mrt k sežrání nikdo na něj nemá ale škoda že už to netáhne s candice michelle ju??:DxDjinam mrt johne ceno *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit